Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] "Przedstawiamy Osiągnięcia – Nagrody"


19adis20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cytuję :

 

,,Zanim omówimy jeden z najgorętszych tematów dotyczących Osiągnięć,
chcemy przypomnieć wszystkim, którzy jeszcze tego nie zrobili, żeby
zapoznali się z przedstawionymi do tej pory informacjami o
Osiągnięciach. Mówiliśmy już o tym,
czym są osiągnięcia, jak będziecie je przeglądać, jak będziecie mogli je prezentować oraz jaki będą miały wpływ na Speed API.

 

Zacznijmy od najważniejszego. Za każdy stopień Osiągnięcia, który ukończycie, będziecie dostawać nagrodę. Kiedy opublikujemy pełną listę osiągnięć (wkrótce) zobaczycie jak dużo nagród będzie do zdobycia!


Nagrodami będą części wizualne, modyfikatory umiejętności, gotówka,
części tuningowe, a nawet samochody i pakiety kart! Konkretne nagrody
będą one zależeć od stopnia trudności danego osiągnięcia. Na przykład,
za ukończenie pierwszego stopnia możecie dostać trochę powerupów lub
gotówki, ale kolejne stopnie będą dawały coraz wartościowsze nagrody.


Pewnie zauważyliście, że ilustracjami do każdej części „Przedstawiamy
Osiągnięcia” są zdjęcia samochodów. Te samochody (razem z miejscami w
garażu na nie) będzie można zdobyć za odblokowywanie osiągnięć! W sumie
będzie sześć samochodów:


- Nissan Fairlady 240 ZG

- Ford Focus RS

- BMW M3 E92

- Lamborghini Gallardo VB

- Koenigsegg CCX


Zgadza się, na powyższej liście znajduje się tylko pięć aut. Jest
jeszcze jeden samochód, którego nie ma na razie w Need for Speed World, a
który będzie można zdobyć tylko poprzez osiągnięcia. Gwarantujemy, że
każdy gracz NFS World czeka na ten samochód, ale jeszcze nie zdradzimy
co to za auto"

 

 

Temat piszę dlatego iż chcę wiedzieć , co myślicie o 6 samochodzie ?

 

Moim zdaniem będzie to Buggati Veyron który znajduje się w plikach gry .

 

Piszcie co myślicie o 6 samochodzie. :)

 

 

 

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

zapewne do zdobycia będzie Veyron tak jak napisał kolega wyżej, ale jego zdobycie będzie pewnie piekielnie trudne . Tak czy inaczej jestem również pozytywnie zaskoczony bo będzie co robić i da się zdobyć jakieś autka bez wydawania kasy :) Zobaczymy jak będzie to wyglądało w praktyce , ale zapowiada się ciekawie ;P

Opublikowano

No jestem w szoku. A jednak dodadzą veyrona. Ciekawe, mam nadzieję, ze bd jak z carrerą gt, veyron nie bd jakims super autem, bo bd ciezko wygrac wyscig.

A co to za merc w 4 odnosniku?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

No jestem w szoku. A jednak dodadzą veyrona. Ciekawe, mam nadzieję, ze bd jak z carrerą gt, veyron nie bd jakims super autem, bo bd ciezko wygrac wyscig.

A co to za merc w 4 odnosniku?

Mercedes-Benz SLR Stirling Moss :)

Pomysł bardzo mi się podoba, wreszcie jakaś naprawdę fajna rzecz, która w pewien sposób motywuje bardziej do gry.

Nowe wozy bardzo mi się podobają, bardzo jestem ciekaw Catherhama.

Opublikowano

Heh ten Bugatti będzie najlepszym autem w grze jak on bez Ultra jezdzi oko 360 jak widać na filmiku napewno by tyle pojechał, a co będzie z Ultra na FB pisali, że będę 50k sb kosztował lub oko. Zobaczymy w swoim czasie, ale i tak jakby nie było kupię go : D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...