Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Czas pieczęci tak jak Mega Wierzchowce na metin2.pl


Mark

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, sporo osób nie wie jak ustawić aby czas pieczęci leciał nawet gdy nie jesteśmy w grze. Jak uzyskać taki efekt?

 

 

Wersja dla pieczęci, której nie da się zakładać:

- niestety nie ma odpowiedniej konfiguracji.

 

Wersja dla pieczęci, którą da się zakładać:

<Item vnum="51022" name="'ľđľîąÝÁö'" gb2312name="P Mega Wierz." type="16" subtype="2" weight="0" size="1" antiflag="106880" flag="8192" wearflag="128" immuneflag="0" gold="0" buy_price="0" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="0" applyvalue0="0" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="604800" value1="0" value2="1" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="64848" socket2="127" socket3="65008" socket4="21631" socket5="4855" refine_vnum="0" refine_set="0" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />

 

Teraz pytania:

 

Dlaczego pieczęć ma czas 0?

 

W bazie musi być ustawiony socket_pct na 0.

 

 

Gdzie się ustawia czas?

 

Czas ustawia się w tabeli value0. Podajemy go w sekundach.

 

 

Niżej dl do sprawnego item proto convertera.

 

Dl:

http://www73.zippyshare.com/v/29753882/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/65cac762ad3cafc1d7c80a87761b43091c32555771c0672ac4cb053f735c508c/analysis/

1/41 Używam go i nie robi problemów. Nie chcesz nie pobieraj :P

 

 

Pomogłem? Daj lubię to!

^^

Opublikowano

Dzięki! Nie wiedziałem jak to zrobić :) Trzeba do tego questa pisać czy wystarczy pieczęć?

 

Wystarczy pieczęć questa tylko tego do mountów potrzebujesz.

^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...