Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Problem z przełączeniem zakładki w grze (football team)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pewnien problem z grą. Chodzi o grę Football team serwer 8.
Staram się zrobić dla celów edukacyjnych bota, który by za mnie
trenował.
Mam coś takiego by bot włączył najpierw statystyki potem Trening:

 

_FFFormSubmit("statystyki", "id")
          $aaaa = _FFXpath("/html/body/div/div[4]/div[6]/div[5]/a")
               _ffclick($aaaa)
               _FFOpenURL ($s)
          _FFFormSubmit("Normalny trening", "id")
          $aaaa = _FFXpath("/html/body/div/div[4]/div[6]/div[5]/a[7]")
               _ffclick($aaaa)

Chodzi o to, że to działa lecz tutaj zaczyna się problem bo chce by bot włączył "normalny trening".
Wydaje mi się, że "normalny trening" jest to taki podpunkt zakładki "trening"

 

79591794028293287881.jpg

 

 

 

Tutaj mój problem, nie mogę włączyć "normalnego treningu". Czy pomoże mi ktoś ?

Wspomnę jeszcze, że kod treningu normalnego jest taki:

 

    _FFFormSubmit("Trening normalny", "id")
    $aaaa = _FFXpath("/html/body/div/div[5]/div/div[2]/a")

 

Tylko teraz gdzie to "wcisnąć" w spójną całość by hulało. icon_wink.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak tak edukacyjnych...

w ie calkiem latwo to zrobic.

Daj jakies passy do tej gry

Wyraże swoje zdanie, ponieważ brak już cierpliwości do tego forum... Kolega IZZER4 moim zdaniem prosząc o "pasy" do konta zdecydował podjąć się mojego problemu. Od dnia 13 kwietnia nie mam kontaktu z użytkownikiem IZZER4. Próbowałem pisać 19 kwietnia jak sobie radzi, odpisał "hmm??" Jest to nie pierwszy raz jak ktoś pisze, że coś zrobi a potem nawet nie raczy odpisać ze mu się nie chce. :angry:

Opublikowano

Ponawiam ! ! !

 

No forum nie udostępniamy gotowców. Myślę, że mniej problemu miałbyś z winhttp.

"Jeśli pięćdziesiąt milionów ludzi mówi głupstwa, nie przestają one być głupstwami." ~ Bertrand Russell

Opublikowano

Pietia. - Kolego, albo masz problemy z czytaniem albo nie czytałeś tematu...

Wspomne swoje słowa z pierwszego postu.
"Czy pomoże mi ktoś ?"

"Tylko teraz gdzie to "wcisnąć" w spójną całość by hulało. icon_wink.gif"
Nie chce gotowca.! Chce by ktoś podpowiedział jak to ma być. ! !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie pisz w ff ,zbugowany jest , lepiej wybierz IE (oficjalna biblioteka),lepsza kompatybilnosc przyklady w helpie i latwiejszy

Chciałbym to skończyć już w ff. ;)

Opublikowano

nie pisz w ff ,zbugowany jest , lepiej wybierz IE (oficjalna biblioteka),lepsza kompatybilnosc przyklady w helpie i latwiejszy

obie te biblioteki są zabugowane, więc co za różnica, wgl cały au jest zbugowany

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...