Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ravia.eu Pisanie PW Jak zrobic by nas nie wykryto ?


MrPatrick

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ostatnio zauważyłem że wiele graczy grających na Kamer Modzie w Ravie pisząc PW Nie ma godziny tych ,, Dwukropków '' . Lecz jest na to sposób.

Pisząc na Kamerze inni gracze widzą nas tak :

 

Mod : Siema

Ravia : (Lv99) [20:30:00] : Siemka

Widać jest tutaj wielka różnica .

Jak to zmienić ? Otóż :

1. Ściągamy plik który podam link tutaj :

 

http://www.speedyshare.com/sTtRS/mod-config.rar
 

Skan :

 

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/a28371a05065b6501a41e6502eccacdc9abe396b3a10cb18985a1d73dd4d9b3a/analysis/1365438050/
 

 

2. Okej. Pora na wypakowanie .

3. Jak już to wypakujemy to kopiujemy i wklejamy tam gdzie mamy naszego Kamer Moda .

4. Przyjmujemy podmianę pliku

5. Wchodzimy do gry

6. Sprawdzamy

Gotowe ! Dziękuje serdecznie za uwage .

 

@Edit Poprawione pisanie w szepcie oraz wszelkie błędy .

 

Działa daj Lik-a !

212z9rs.jpg

Opublikowano

Usuń to albo napraw bo ludzie przez ciebie bana dostaną bo to jest źle tak to jest jak sie wstawia cos czego się nie sprawdzi. po wbiciu do gry wygląda to tak

1365526634-U94362.png

Popatrzcie na 1 wiadomość w szepcie za dużo jest

 

: :
 

Poprawnie powinno to być tak :

WhisperLevel=(Lv%s) %s : 

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

 

Usuń to albo napraw bo ludzie przez ciebie bana dostaną bo to jest źle tak to jest jak sie wstawia cos czego się nie sprawdzi. po wbiciu do gry wygląda to tak

1365526634-U94362.png

Popatrzcie na 1 wiadomość w szepcie za dużo jest

 

: :
 

Poprawnie powinno to być tak :

WhisperLevel=(Lv%s) %s : 

 

 

Oj przepraszam .. Pomyliłem się ;/ . Naprawde przepraszam błąd zaraz naprawie .

212z9rs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...