Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SquaredEndOfTheWorld] MineFearNasty [Jedyny Taki] [100 Slotów] [Zapowiedz]


goes173

Zagracie?  

  1. 1. Zagracie?

    • Bardzo Ch?tnie
      0
    • Raczej Nie
      0
    • Napewno Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MineFearNasty

Serwer oparty o zgromadzone informacje o wyglądzie "Końca Świata".

Podobno za niedługi okres czasu Ziemie pochłonąć ma Wielka Fala Meteoroidów.

Ziemia spustoszeje, ludzkość zniknie wraz z wszystkimi ciałami żyjącymi.

"Koniec Już Blisko..."

Historia

" Dzień zaraz po końcu świata okazał się szczęśliwy dla paru rozbitków.

Przeżyli oni Fale Meteoroidów na Planetę Ziemia.

Okazało się, że schroniło się kilka zwierząt, chowających się w jaskiniach.

Wychodząc zauważyli ogień, lawę. Na horyzoncie było można zauważyć pare drzew i małe jezioro.

W drodze do wody czekało na nich kilka pułapek jak i dziur prowadzących do jądra Ziemi.

Wkrótce jednak doszli, napełnili flakoniki wodą, powalili parę drzew i objawiali się o nadchodzącą nocą.

Myśleli o powrocie do Schronu, lecz i do niego wdarła się lawa.

Jeden z rozbitków zrobił prowizoryczny kilof i łopatę, wykopał w ziemi dziurę gdzie zgromadzili się wszyscy.

Rozmawiali oni jak żyć, co zrobić, aby gatunek ludzki jak i zwierzęcy przetrwał ?

Jeden z ocalałych wiedział co zrobić, gdyż czytał starożytne księgi przepowiadające koniec Świata.

Zaczęli kopać skałę w poszukiwaniu surowców z których mogliby wykonać pancerz, w razie spotkania z Marsjanami.

Gdy tylko zebrali odpowiednią ilość surowców, próbowali zrobić zbroje i miecze,

gdyż zaobserwowali oni dziwne potwory nazywając ich ZOMBIE z niewiadomych przyczyn.

Zaczęli słabnąć z powodu braku jedzenia i wody, jeden odważny śmiałek wyruszył na Hordę Potworów.

Wracając przyniósł dziwnie błyszczące mięsa, zjadając je niestety zatruli się.

Postanowili poczekać na nadejście dnia, licząc iż, gdy nadejdzie potwory uciekną.

Dzień nie nastawał, rozbitkowie byli przerażeni i zaczeli zabijać samych siebie,

aby zaspokojic swoje pragnienie wody i jedzenia .

Gdy został ostatni rozbitek nastał dzień, znalazł dziewice i poczęli dzieci."

 

 

Rozgrywka

Początkowe 5min. jest na zwiedzenie areny i oczekiwanie na start.

Po tym czasie wszystcy zostają teleportowani do 'Schronu" skąd muszą wyjść i uzbroić się .

Następne 5min. jest na zbieranie surowców ,drewna, jedzenia oraz wody.

Po tym czasie zapada noc, PVP ON, Zombie spawni się jak szalone .

Powoli odczujecie pragnienie jedzenia , picia co zmusi do opuszczenia kryjówki i wędrowania .

Natkniecie się na graczy jak i potwory , niebędzie łatwo znaleźć cokolwiek.

 

 

Team

HeadAdmin: Jeronii

 

Start

Start planujemy na koniec maja a początek czerwca.

Lecz już teraz możecie składać podania na Dodanie na Beta testy.

Nie wymagamy żadnych sms'ów, tylko prosimy o wykorzystywanie wzoru:

Nick:

Dlaczego Ty:


Aktualizacje

[08.04.2013 r.]

1.Podjęte zostały prace na Pluginami i Arenami, szacowany czas przygotowywania wynosi 3 tygodnie.

-Mapa(10/100)

-Pluginy(5/100)

2.Poszukujemy Ekipy na Serwer:

-5Budowniczych(0/5)

-3KidModernatorów(0/3)

-2Moderatorów (0/2)

-3Adminów(0/3)

Podania wysyłamy na PW:

Nick:

Wiek:

Dlaczego ty:

TS:

Staż:

Kontakt:

Pozdrawiamy Ekipa Serwera

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...