Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Recenzja] Twierdza krzyżowiec 3 STRONGHOLD 3


piter11koks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stronghold 3 to osadzona w czasach mrocznego średniowiecza strategia
ekonomiczna, w której naszym zadaniem jest rozbudowa i obrona potężnych
zamków. Podobnie jak w przypadku poprzedników, tak i tu kluczem do
zwycięstwa jest odpowiednie zadbanie o dobrobyt naszych podwładnych.



Gracz wciela się w pana na włościach. Na początku dysponuje jedynie
niewielkim zamkiem i sprawuje władzę nad małą wioską. Rozgrywka polega
na zakładaniu i rozwijaniu nowych osad, budowaniu coraz to większych
twierdz i toczeniu wojen z konkurencyjnymi lordami. Gra koncentruje się
głównie na aspekcie ekonomicznym i budowniczym. Zamczyska można dowolnie
projektować i konstruować z szeregu gotowych elementów (wieże, zwodzone
mosty, tajemne wejścia, wilcze doły, balisty, kilka rodzajów muru
itp.), tak by jak najlepiej pełniły funkcje obronne, umożliwiając
mieszkańcom w miarę spokojny żywot nawet podczas oblężenia. Równie
bogate możliwości mamy podczas zarządzania osadami. Możemy budować domy
mieszkalne, siedziby drwali, targ, farmy itp., słowem struktury, które
zapewnią naszym poddanym pracę, jadło i pieniądze. Oczywiście nie
zabrakło również bitew, w których położono nacisk na różnorodne techniki
oblężnicze. Podczas potyczek pojawiają się jednostki takie jak
inżynierowie, saperzy wykonujący podkopy, żołnierze szturmujący mury z
drabinami oraz mobilnym sprzętem (wieże oblężnicze, tarany, przenośne
tarcze, balisty i katapulty).

636472.jpg

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

Spodziewałem się, że napsizesz coś od siebie.

Ten tekst jest słowo w słowo skopiowany z gry-online.

Od siebie dodam, że dla mnie Twierdza 3 to totalny nie wypał. Grałem w nią odrazu po premierze, i na prawde nie dało się jej ukończyć przez ogrom bugów, które pewnie już poprawili.

Brakuje tutaj znanego trybu z Strongholda Crusadera, którego nazwy zapomniałem :D Ale tworzyło się gry na dowolnych mapach i dodawało przeciwnikow a potem jazda :D

Ogólnie grafika jakoś szału nie robi, silnik 3D jest w tej grze kompletnie niepotrzebny.

Na czas aktualny lepiej grać w Crusadera.

I ja osobiście wyczekuję Strongholda Crusadera 2 który prawdopodobnie jeszcze w tym roku wyjdzie : )

Opublikowano

Ja wole 2 i 3 bardzo fajne części według mnie.A kampania jest bardzo dobra ;)

Co do samej "recenzji" mógłbyś trochę poprawić i "ogarnąć" troszeczkę.Wyśrodkować tekst zmniejszyć trochę tekst.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Moim zdaniem czysty plagiat i to nawet bez podjęcia wszystkich zagadnień, ani nawet podsumowania nie widać.

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...