Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][HARD]Masakra zaczyna sie w nocy[WL][Sloty 20+][Non-Premium][Ts3]


Mgkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:melon090
Wiek:14lat
Doświadczenie:Gram w minecrafta od Alphy
Coś o sobie:Jestem Fajny ,Miły,Pomagam innym
Dlaczego Ty:Jestem po mutacji,mam ts3,mam sprawny mikrofon



KentTaczDys aka Hejter

Opublikowano

Admin dodasz jeszcze kolege ponieważ on ma problem z tą strona bo mu sie nie wczytuje!!1

Nick:damian_lug
Wiek:14lat
Doświadczenie:Gra od Alphy
Coś o sobie:Jestem dobrym kolegom,lubie czas spedzac na minecrafcie
Dlaczego Ty:Poniewaz on przyniesie duzo frajdy i rozrywki



KentTaczDys aka Hejter

Opublikowano

Nick: oODark__KnightOo
Wiek: 14
Doświadczenie: ok. 2/3lata
Coś o sobie: Mam na imię Dominik jestem ogarnięty . Lubię MC ,FC 2,Cs itp... . Lubię pomagać i nie grifuje.
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem doświadczonym graczem MC i nie grifuję. Bardzo lubię serwery tego typu ,ponieważ są bardzo ciekawe i miło się na nich gra.

Opublikowano

Nick: KaMakE
Wiek: 14
Doświadczenie: 2 lata
Coś o sobie: Nazywam się Piotr , chodzę do 1kl. gimnazjum . Uwielbiam grać w piłkę nożną oraz słuchać muzyki ♥
Dlaczego Ty: Szukam dobrego serwera typu KM , więc piszę to podanie :D Nie grifuje , nie kradnę i jestem szczery :]

Opublikowano

Nick:Dragon3552
Wiek:15
Doświadczenie:2lata
Coś o sobie:Mam na imię Mateusz interesuje się informatyką i jestem ogarnięty
Dlaczego Ty:Ponieważ jestem miły,ogarnięty i lubię trollować (z umiarem :P )

Opublikowano

Nick:Baxio
Wiek:14
Doświadczenie:2 lata gry :]
Coś o sobie:Nazywam sie Eryk mieszkam w Angli i nie lubie placków :(
Dlaczego Ty:
Poniewaz jestem ogarem ^^ i lubie takie servery :)

mca.png
Opublikowano

Nick:Ankros
Wiek:13
Doświadczenie:Dużeeeee
Coś o sobie:Jestem Michał.Pisze pluginy do minecrafta
Dlaczego Ty:
Ponieważ,lubie takie typy serverów :P

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

Nick:Dawb
Wiek:16
Doświadczenie:gram w mc prawie 3 lata więc trochę ogarniam :)
Coś o sobie:Mam 16 lat. Mieszkam w Biłgoraju woj. Lubelskie. interesuję się piłką nożną oraz siatkówką.
Dlaczego Ty:Ponieważ długo szukałem serwera typu KM. Myślę, że nadałbym się na niego ponieważ umiem współpracować i jestem bezproblemowym graczem. Mam nadzieje, że pozytywnie rozpatrzysz moje podanie :)

Opublikowano

Nick:Revision342
Wiek:14
Doświadczenie:Spore
Coś o sobie:Jestem miłym ogarniętym graczem,który nie griefuje.
Dlaczego Ty:A czemu nie!?.

Opublikowano

W związku ze zwiększeniem ilości slotów, zmieniło się IP i jest mała cofka. Jako, że zrobiliśmy mały test i okazuje się, że jest naprawdę trudno z mobami zwiększymy też liczbę żyć na start do 5. Postanowiliśmy też, że wystartujemy na nowo we wtorek 9 kwietnia o godzinie 16. Jest to już pewne, nic nie będzie zmieniane. Zapraszam do zapisów na WhiteListę. Pierwszy post i wszystkie IP i linki zostaną wkrótce zaktualizowane.

Opublikowano

Zakaz umieszczania linku do forum w publikacji serwera.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...