Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] w dt molten jak to obejsc brak króla i kowala


Devil-men

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka jak w temacie jesli ktos moze pomoc z tym serwerkiem brak mobów i króla po pieczatkach.

 

Druga mniej ważna sprawa to misja z smokiem wszedzie czytam ze to naprawione jest ale nigdzie nikt nie podzielil sie wiedza jak :)

 

 

Pozdrawiam z góry dziekuje i laik za kazda pomoc pisze bez polskich znaków z telefonu mniej zajmuje mi na ekranie miejsca poprawie w domciu

Opublikowano

Z tego co pamietamm to na moltenie administracja ma na wszystko wyje****

Gralem tam 2 miesiace

0 zmian,eventow,oxow,nawet adminow nie widac.

Opublikowano

tak ale probowałem na camer modku to tez oddaje ostatnia pieczatke i puste pietro mam teraz próbuje wziąłem pancha użyłem i instaluje od nowa camerka może to pomoże inaczej już nie wiem w czym problem jest . Aha i ja instaluje kamerka na ich kliencie a nie orginalnej wersji instalki metina pl czy to w tym moze być problem ?

Opublikowano

Jeśli ktoś zna sposób jak by to działało to prosze pw lub tu uciekam do pracy bede wieczorkiem

 

Próbowałem na ich kliencie zpanczowałem go odpaliłem do gry i włożyłem kamer modka i lipa stoi na 6 po pieczęciach spocie i nic nie ma dalej

 

próbowalem też dojść 5x na ich kliencie zpanczowanym normalnie to samo się dzieje . jedyna opcja że nie próbowałem zainstalowac metina pl i tam włożyc kamerka i iść bo po prostu nie zdążylem . Jeśli macie jakieś inne pomysły to będe zobowiązany :) do Wieczorka

Opublikowano

Tego nie naprawi żaden patcher ani zmiana klienta to jest wina po stronie serwera...

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...