Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5.1][SurvCraft] Wojny Gildii+Survival [Drop ze stone][No-Premium][Czeste Eventy][Miła Administracja]


DaMo9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwera nie polecam ponieważ!

 

-Serwer ma nieogarniętą administracje

-Jest kopią serwera Hardkor Skkf

-Nie da się z nikim dogadać

-Oszukał że ma 35slotów a tak naprawde jest 30 ! i to jest Duży minus ! .

Opublikowano

Serwera nie polecam ponieważ!

 

-Serwer ma nieogarniętą administracje

-Jest kopią serwera Hardkor Skkf

-Nie da się z nikim dogadać

-Oszukał że ma 35slotów a tak naprawde jest 30 ! i to jest Duży minus ! .

TenJedyny lub moze KosmaPL otoz tak

-Wszedles na serwer i wyzywales byles na serwie moze 5 min i przez 5 min wyzywales.Wiec nie mow ze nieogarnieta administracja bo nawet jej nie poznales ;)

-Tak to prawda wzorowalem sie na spawnie hardcoru a kopia nie jest , sa frakcje a u nich autorskie pluginy itp..

-Nie da sie z nikim dogadac? Raczej z toba sie nie da wszedles i wyzywales , obrazales

-Jest 35 slotow kolego :) a nawet 36 , moge zwiekszyc ale na razie nie ma potrzeby :)

 

Jezeli chcesz Kosmus oceniaj pograj troszke itp a nie wchodzisz wyzywasz wychodzisz i "specjalnie oceniasz :)

 

@up Dziekuje za mily komentarz ;)

Opublikowano

Refresh!

Przepraszam ze nie co 24 h ale pomyslalem ze 15 godzina to najlepsza i teraz bede odswiezal caly czas o 15 :)

Opublikowano

TenJedyny lub moze KosmaPL otoz tak

-Wszedles na serwer

i wyzywales byles na serwie moze 5 min i przez 5 min wyzywales.Wiec nie

mow ze nieogarnieta administracja bo nawet jej nie poznales ;)

-Tak to prawda wzorowalem sie na spawnie hardcoru a kopia nie jest , sa frakcje a u nich autorskie pluginy itp..

-Nie da sie z nikim dogadac? Raczej z toba sie nie da wszedles i wyzywales , obrazales

-Jest 35 slotow kolego :) a nawet 36 , moge zwiekszyc ale na razie nie ma potrzeby :)

WTF? ;o jaki KosmaPL ? Pisałem czy jest admin nikt nie odpisal wchodzi do gry admin i pisze do niego on nie odpowiada swinie sie skonczyly i dostalem bana wiec Pozdrówka nara NIE POLECAM !

Opublikowano

Eh nie chce sie z toba Kosma kłócić przedstawić Ci jak bylo?
-KosmaPL has join to the game
-KosmaPl pisze o jakie gowno
-KosmaPL pisze ze spawn podobny do hardcore
-PustyB pisze ze to prawda wzorowalem sie troszke na tym spawnie
-KosmaPL pisze : "ale kurwa gowno ja pierdole skonczyly sie jajak w swini ja pierdole wychodze z tego gowna !" -Dla moderatorów to cytowałem
-KosmaPL has left to the game

Wiec kosmus tak jak Ci mowilem pograj troszke i oceniaj , a w sumie nie mozesz juz grac bo masz banika :)
Mowisz nie kosma? Sorki ale wystarczy wejsc w twoj profil i niektore tematy popatrzec jak piszesz : Twoj nick z mc: KosmaPL :)
Pozdro i pocwicz :)
Po logach widac ze na serwie byles zaledwie 6 minut , napisales 2 rzeczy i wymyslasz cos czego nie bylo ? Ohh dobrze ze nie zdales bo powtorzenie 2 gim sie przyda ;)

Moze logi ? :

2013-04-07 20:37:17 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: co to kurwa jets?
2013-04-07 20:37:21 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: ale brzydki
2013-04-07 20:37:47 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: ee
2013-04-07 20:37:50 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: ta mapka
2013-04-07 20:37:54 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: podobnajest dojakies
2013-04-07 20:37:55 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: kurde .
2013-04-07 20:38:00 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: dojakiej;/.
2013-04-07 20:38:05 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: zapomnialem ;3
2013-04-07 20:38:10 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: juzwiem;'D
2013-04-07 20:38:14 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: od Harcore
2013-04-07 20:38:22 [iNFO] [Wlasciciel]PustyB: Tak , masz racje , wzorowalem sie na niej
2013-04-07 20:43:31 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: Swinie sie skonczyly !
2013-04-07 20:43:33 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: kurwa co to ma bvyc
2013-04-07 20:43:36 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: ja pierdole
2013-04-07 20:43:37 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: wychodze
2013-04-07 20:43:38 [iNFO] [Gracz]KosmaPL: nara !

 

Opublikowano

Uwaga była zmiana ip: 46.29.17.197:2578 !! Teraz nie powinno byc bledów z wylaczonym serwerem ( byly to bledy spowodowane zlym ip ) !

Opublikowano

Serwer super administracja zawsze pomocna za administarcje 10/10 serwer 9/10 bo dziwny maly spawn atemat 9/10 bo mozna cos jeszcze napisac ale polecam mój nick : TheSuchy

Opublikowano

10/10 - dlaczego?

-Bardzo miła administracja

-Serwer nie jest kolejnym pseudo survivalem, gdzie dostaje sie od razu cuboida za free

-System dropu ze stone moze wydawac sie na poczatku dziwny, ale potem gra sie lepiej, niz normalnie - umila to gre

-Gracze sa pozytywnie nastawieni do innych, na serwie panuje kultura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...