Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie dochodzące połączenie?


xPalacio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,otóż stworzyłem server lastchaos na hamachi.

Wszędzie zmieniłęm IP itd. sam normalnie gram,ale jak kolegom dałem patcha z dobrym IP itd. to mówią że nie mogą się połączyć z serverem.

Może to być spowodowane tym że mieszkam w innym kraju niż oni?

Albo porty są zamknięte,nwm cokolwiek.

Pozdrawiam

Par7494047.512.jpg

Opublikowano

To ze mieszkasz w innym kraju nie ma znaczenia, chyba ze tylko porty. Ale watpie. Bardziej po stronie lunchera czy servera to jest

 

Napisz to w dziale last chaos przeciez tam sa ludzie co juz robili servery.

 

W dziale komputery nikt Ci nie pomoze z servem ;D

Opublikowano

To ze mieszkasz w innym kraju nie ma znaczenia, chyba ze tylko porty. Ale watpie. Bardziej po stronie lunchera czy servera to jest

 

Napisz to w dziale last chaos przeciez tam sa ludzie co juz robili servery.

 

W dziale komputery nikt Ci nie pomoze z servem ;D

To nie chodzi o serwer,tylko o to że połączenie nie dochodzi.A to muśi być wina jakiś zablokowanych portów.

Par7494047.512.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...