Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawdzamy co tam ma Korea w zandżu :)


Hasta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taa ale jeszcze jest jedno zdjęcie na tym samym pokaze tuż za tymi traktorami były ciężarówki z bombami atomoymi :)

chyba atrapami bomb. Grożą już od miesiąca i gówno robią. Siedzią i trzęsą portami, jak skończyć tą "wojnę".

Opublikowano

chyba atrapami bomb. Grożą już od miesiąca i gówno robią. Siedzią i trzęsą portami, jak skończyć tą "wojnę".

Możliwe bo to jest bardzo marny kraj :) Ale potwierdzone jest to, że mają atomówki ale nie użyją ich bo przeleci 4 metry i pierdolnie tam skąd poleciała xD

Opublikowano

Może i głodówe mają, ale przyznajcie, że wojo mają z@#ebiste :P

Są o wiele lepsze :D U nich żołnierze biegają w trampkach więc jak wbiją do polski i spotkają śnieg długo nie pożyją :)

Opublikowano

Może i głodówe mają, ale przyznajcie, że wojo mają z@#ebiste :P

co z tego że mają wojsko, skoro ich wojsko jest zaawansowane pewnie gorzej niż np. USA w XX w. Broń to oni pewnie jeszcze na proch mają xD

 

Polska armia może pozazdrościć.

Polska armia ma 3samoloty f 16, oni pewnie nie wiedzą co to jest xD

Ale racja polska armia nie ma co do nich podskakiwać do nich, za dużo ich jest :P

Opublikowano

Oby polski rzad nie wyslal naszych zolnierzy na ta cala wojne bo jak kim zacznie miotac bombami to i nam sie dostanie :-\

Opublikowano

Może oni lecą ilościowo ale my jakościowo. Nasi komandosi GROM są w czołówce świata więc wiecie :) Po cicho rozpierdolili by tego Kim Ung Dżema czy jak mu tam.

Po prostu- Junior Dzong. xD

Co prawda to prawda, nasi jak by wparowali to zrobili by to po cichu i taktycznie, a nie jak amerykanie, wystrzelą granata, postrzelają zrobią afere na cały świat i wykonają zadanie :P

Opublikowano

Po prostu- Junior Dzong. xD

Co prawda to prawda, nasi jak by wparowali to zrobili by to po cichu i taktycznie, a nie jak amerykanie, wystrzelą granata, postrzelają zrobią afere na cały świat i wykonają zadanie :P

nie wiem czy wiesz ale polscy żołnierze i jednostki specjalne (np. GROM) uczą się od amerykańców, bo oni mają najlepsze jednostki na świecie :>

Opublikowano

USA - najlepsze jednostki na świecie .... taaaaaa i mają jednorożce

Taka prawda że USA spadło już z podium największej potęgi militarnej. [ Prześcigają ich np. Chińczycy nie tylko ilością ale i jakością ]

Wysłanie GROM-u do kraju w którym każdy 'Kowalski' na ulicy wielbi WODZA skończyło by się odkryciem ich obecności i publiczną egzekucją.

Co do uzbrojenia Korei to owszem najnowocześniejsze nie jest. Ale do najechania sąsiedniej Korei w zupełności wystarczy + mają atom .

Opublikowano

Ameryka wciąż jest numer 1 Marines, Nejwi sils itd. są to najlepsze jednostki na świecie (Nejwi sils posiadali najlepszego snajpera na świecie ale zginął z ręki kolegi na strzelnicy xD) Chiny są daleko za nimi napierdalają się maczugami jeszcze. Udzieliło się im od korei też popierdalają po poligonie w trampkach :)

Opublikowano

USA - najlepsze jednostki na świecie .... taaaaaa i mają jednorożce

Taka prawda że USA spadło już z podium największej potęgi militarnej. [ Prześcigają ich np. Chińczycy nie tylko ilością ale i jakością ]

Wysłanie GROM-u do kraju w którym każdy 'Kowalski' na ulicy wielbi WODZA skończyło by się odkryciem ich obecności i publiczną egzekucją.

Co do uzbrojenia Korei to owszem najnowocześniejsze nie jest. Ale do najechania sąsiedniej Korei w zupełności wystarczy + mają atom .

haha jakością? Powiedz co osiągnęły Chiny? USA wypadała poza podium, głupotą się pochwaliłeś. Znasz jakieś jednostki Chińskie? Bo ja nie. A amerykanie mieli i mają najlepsze jednostki i tak pewnie pozostanie. GROM jest dobry, jest uznawany za jedną z lepszy na świecie jednostek, zobacz jak przebiega rekrutacja do GROMU a jak w innym polskich czy zagranicznych jednostkach, dostać się tam to istny cud.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...