Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[sieć serwerów][3 nowe serwery]CS-niechanowo Wybij się !


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

post-515791-0-62923200-1365346459.png

Na wstępie napiszę , że serwerownia powstała dnia 5 kwietnia 2013 roku. Od początku naszej działalności skupiliśmy się na grze CS 1.6

Dzisiaj ( 7 kwietnia 2013 rok ) wystartowały nasze trzy serwery CS 1.6 , a mianowicie CoD , BF2 , DD2

Dodatkowo nasza serwerownia oferuję inne gry .

Nasze serwery są opłacone z góry , więc nie padną po paru dniach .

Na dniach zostanie dodany automatyczny sklep sms

post-515791-0-39122000-1365346604.png

post-515791-0-89425900-1365346804.png

Jako iż nasza serwerownia jest nowa poszukujemy sporo osób do team :
Grafika 0/2
Admina CoD 0/2
Admina BF2 0/3
Admina DD2 0/2
Moderatora forum 0/2
Junior Admina 0/1
Najbardziej poszukujemy reklamatora/youtubera !
kontakt gg : 35871092
ts3 : niechanowo.tsdns.pl
Zapraszam

post-515791-0-27848500-1365346615.png

Serwer CS 1.6


Only De_dust2
Nazwa : Cs-Niechanowo [Only de_dust2]
IP : 91.210.128.50:27036
Rodzaj : S/NS
Typ serwera : Only DD2
Sloty : 17
FPS : 1000
Serwer CS 1.6


BF2
Nazwa : Cs-Niechanowo [Only de_dust2]
IP : 31.186.82.130:27191
Rodzaj : S/NS
Typ serwera : BF2
Sloty : 20
FPS : 1000
Serwer CS 1.6


PRO COD
Nazwa : Cs-Niechanowo [Only de_dust2]
IP : 31.186.82.99:27725
Rodzaj : S/NS
Typ serwera : CoD
Sloty : 10
FPS : 1000
Zapraszam !

 

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna prezka +

Na serwer postaram sie wbic mam nadzieje ze mi sie spodoba.

Rekrutacja na adminow prowadzona jest ?

P.S Zaraz zaprosze znajomyc

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...