Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Mogę Zrobić z tak Szczegółowymi Danymi Sieci Wi-Fi


carl0987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Posiadam Szczegółowe dane Sieci Wi-Fi a mianowicie Przekaźnika W Mojej Okolicy..

 

oto one:

 

Adres fizyczny: F4-EC-38-85-F7-42
Adres IP: 192.168.0.212
Maska podsieci: 255.255.255.0
Brama domyślna: 192.168.0.1
Serwer DHCP: 192.168.0.1
Dzierżawa uzyskana: 2013-04-07 09:36:31
Dzierżawa wygasa: 2013-04-08 09:36:31
Serwer DNS: 192.168.0.1
Serwer WINS:

 


Informacje o urządzeniu

ID Płyty: F@ST2704V2
Wersja Hardware: FAST2704 V1.1_1U_RE
Numer Seryjny: N71135532002708
Adres MAC: c0:ac:54:5c:44:9a
Build Timestamp: 120209_1743
Wersja Software: 5.38.6a4N_TPSA
Wersja Bootloader (CFE): 5.38
Wersja DSL PHY and Driver: A2pD035j1.d23j
Wersja Wireless Driver: 5.60.120.11.cpe4.406.4

Ta informacja odzwierciedla aktualny stan 'DSL' połączenia.


Aggregate Line Rate - Upstream (Kbps): 1054
Aggregate Line Rate - Downstream (Kbps): 12447
LAN IPv4 Adres: 192.168.50.60
Adres WAN IPv4: 79.185.217.123
Brama Domyślna: 83.1.4.7
Podstawowy Serwer DNS: 194.204.152.34
Zapasowy Serwer DNS: 194.204.159.1
Data/Czas: Nie Kw. 7 13:06:56 2013

 

 

 

Co Mogę Zrobić Z Nimi.. Ps. Czy Mogę jakoś inaczej połączyć się z siecią .. Bo normalnie nie idzie..

Nie reklamujemy kanałów YT.

Opublikowano

normalnie, nic

 

i żadne to szczegółowe dane, normalne które można sobie odczytać

 

dla byle dziecka będzie problemem włamać się nawet do tej sieci bo to przekaźnik a nie jakiś tam dziecinny routerek w domu

 

zwykła karta sieciowa czy router NIGDY SIĘ NIE PODŁĄCZY DO NIEGO BO TO NIEMOŻLIWE

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

No Bo to było tak ,że ja się połączyłem z tą siecią i weszłem w moje ip iu tam się zalogowałem do admin admin i z tond te dane..

Nie reklamujemy kanałów YT.

Opublikowano

no to się ciesz ze potrafisz się zalogować do swojej sieci wifi

 

czyli to żaden przekaźnik a twój router

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...