Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineWork [10 slotów][Survival][1.5.1/1.5][Miła atmosfera!][Sojusze 2 osobowe][najlepsze pluginy]


Hoottero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MineWork

informacje-g1.png

Nazwa:
MineWork

Adres:
s61.mineserv.eu:1026

Wersja:
1.5 / 1.5.1

typ:
Dedyk

wl:
Nie

sloty:
10

moby:
Tak

potwory:
Tak

pvp:
Tak

pluginy-g1.png

pluginy:
WorldEdit, WorldGuard, NameTags, PermissionsEX, OtherDrops, Essentials, AuthMe itp..

administracja-g1.png

ekipa:
WĹaĹciciel: Hooltras
Admin: MaszDowna

dodatkowe-g1.png

info:
Serwer jest pod survival, zaczynamy na spawnie, bierzemy podstawowe itemy ze spawna spĹywamy wodospadem na teren No-Pvp i gramy! UwaĹźamy na innych graczy by nas nie obrabowali oraz zabili, mila atmosfera serwer dopracowany, Drop DiamentĂłw (0,2%) Ĺťelazo (1%) Emerald (0,5%)  i zĹoto (0,5%) ze stona (kamienia) Zapraszam 


Generated by mcsentence.pl
Opublikowano

POWRACAMY!

Wgrana jest nowa mapka, wszystko pisze na spawnie!

Po zalogowaniu jeżeli nie bd na spawnie (miejsce gdzie są tabliczki) wpiszcie /warp spawn albo się zabijcie.

Ważne info z FB:

Normalny serwer nie wypalił były nudy, survival game też nie wypaliło bo mało graczy jak chuj :D Teraz wgrałem epicki zamek + teren wokół niego zamieszony brzozami i fajnym terenem, teren jest otoczony cuboidem który posiada ok. 420 mln klocków. Róbcie co chcecie, albo uciekacie z cuboida i budujecie sb domek gdzies tam daleko, albo na zamku bd się odbywać tak zwane "Survival Games" czyli zdobywanie skrzynek i napierdzilanka, serwer do wasze dyspozycji już nic nie będzie zmieniane. Jak by co stare mapy także mam :). Co do pierwszego wejścia na serwer, powinniście się pojawić koło tabliczek jednak może się to nie powieść dlatego w tym przypadku proszę się zabić, zostaniecie wtedy przeniesieni w prawidłowe miesjce spawnu. Co do ender chest na naszym serwerze, na spanie macie w skrzynkach kilka rupieci + ender chesty obok, jest to sposób na bezpieczne przechowywanie itemków, tylko wy tam możecie zajrzeć :) No to miłej gry, jak cos bd informowani na bieżąco. + zamykam liste, będą zapraszani ludzie z MPC by było wiecej nas.

Opublikowano

wgrałeś? więc mapka nie jest twoja?

publikacja mało czytelna i zrobiona "na odwal", nawet nie wbijam.

bird_s10.png

administracjo łaskawa, proszę, zdejmnij mi te 0% :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...