Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA] Kwadratowa Wyżyna (LOGBLOCK!) WL ! 1.5.1 !


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: rychuPL


Wiek: 13


Ogar 1/10: 9,5


Budowanie 1/10:8,5


Kanal yt: rychu12TV


Ts/Skype: rychu1244/TS3 mam

graphic.png

Opublikowano

 

Nick: Nemek

 

Wiek: 20

 

 

Ogar 1/10: 10

 

 

Budowanie 1/10: 7

 

Kanal yt:Nie podam

 

 

Ts/Skype: Posiadam, skype nie podam ale moge wbic na ts'a

Opublikowano

Nick: SebQu


Wiek: 13 lat.


Ogar 1/10: 10


Budowanie 1/10: 6,5


Kanal yt: Nie posiadam/ Nie nagrywam.


Ts/Skype: Posiadam Ts`a- Skype axon2-seba


2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Nick: Miluus


Wiek: 14 lat


Ogar 1/10: Powiedzmy że 9 :D


Budowanie 1/10: 7/10


Kanal yt: Mam i będę nagrywał


Ts/Skype: Jest/Jest

Opublikowano

Nick:Baxio

 

Wiek:14

Ogar 1/10:10


Budowanie 1/10:9

Kanal yt:Tak

Ts/Skype:Tak

mca.png
Opublikowano

Nick:SkyFall_PL


Wiek:13


Ogar 1/10:10/10


Budowanie 1/10:8/10


Kanal yt:/user/mrrikipl


Ts/Skype:Tak

Sygnatura by MrRikiPL, robię sygnatury GG:9956817


BNk.png

Opublikowano

Nick: TheGamePOLSKA

Wiek: 13

Ogar 1/10: 10 :)

Budowanie 1/10: Nie chce się przechwalać ale buduje dosyć ładnie :C 9

Kanal yt: Nie nagrywam,chce grać dla funu :C

Ts/Skype: Posiadam,na potrzebę podam :)

Opublikowano

Serwa nie polecam.

Na spawnie jest regulamin - Nie troluj .

Trolowali mnie powybijałem ich w pizdu wszystkich i dostałem bana

Wcześniej mi zabili krowy to założyciel SheVer dał mi eq enchantowane na maxa i potke siły i mnie tepnal do tych co wybili, zabiłem wszystkich. Niby mi wiele pomagał myślałem, że jest spoko kumpel, ale oczywiście jak przychodzi co do czego to sie bawi w admina . Biegali po domu, trolowali, niszczyli bloki, ale to ja winny jestem, że ich zabiłem. Nie griefować też w regulaminie. griefowali. powybijałem i mnie bili, biłem ja ich zabiłem bo jestem lepszy i to ja dostałem bana ...

SERWA NIE POLECAM .

61911764369359525958.png

Opublikowano

Moje podanie:

Nick: IslandIcedZ

Wiek: 13

Ogar 1/10: 9.5

Budowanie 1/10: 8

Kanal yt: SprazzoPL ( nic nie wrzucam ze względu na komputer )

Ts/Skype: Mam obydwa, Skype: wojtek.piekarczyk2

 

Podanie kolegi:

Nick:PanegoPl

Wiek: 15

Ogar 1/10: 8

Budowanie 1/10: 8.5

Kanal yt: Brak.

Ts/Skype: Skype: mateusz.tekielak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...