Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki sprzęt, umiejętności...


SommerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Umiejetności na załogę tak?To jak u mnie standardowo 1. Naprawa(przy 100% możesz skasować dla dowódcy i dać 6 zmysł) 2.Dowódca 6 zmysł reszta BIA 3.Dowódca BIA reszta kamo dale możesz już dawać tą chujnie typu hamowanie sprzęgłem itp.

Opublikowano

nikt nie montuje 122 na kv-1. 85 jest o niebo lepsza. sprzet standardowo - dosylacz, skupianie, wentyle

 

yhm... 122mm vs 85mm, 122 ma 2x dluzszy reload i mniejszą celność w zamian: zawsze zadajesz dmg nie wazne w jaki tier. na złotych pestkach 122 jest o niebo lepsza od 85 gdyż wtedy jest tak: 160 penetracji 370dmg vs 170 penetracji 160 dmg. widać różnice? 122 mm na 5 tier jest najlepsza.

Opublikowano

yhm... 122mm vs 85mm, 122 ma 2x dluzszy reload i mniejszą celność w zamian: zawsze zadajesz dmg nie wazne w jaki tier. na złotych pestkach 122 jest o niebo lepsza od 85 gdyż wtedy jest tak: 160 penetracji 370dmg vs 170 penetracji 160 dmg. widać różnice? 122 mm na 5 tier jest najlepsza.

 

Każdy gra tym co lubi. Do zabawy 122mm jest fajne, szczególnie na małych tierach, gdzie spora część czołgów pada na 1-2 strzały.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...