Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] jak zwiekszyc wydajnosc (fps)


Bartij2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem bo mam słąbego pc i chciałbym pograc chociaż na minimalnych w gro bez zadnych przycinek,bo narazie to sa przycinki podczas jakies akcji i ogolne(odczuwam spóźnienie reakcji myszki).Jest jakis sposob by zwiekszyc wydajnosc ??

 

to moj PC:

 

Procesor : AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+, MMX, 3DNow (2 CPUs) 2,69 GHz
Karta graficzna : NVIDIA GeForece 8600 GT (256 mb)
Ram : 3x1gb = 3gb ddr2
System operacyjny : Windows XP

 

prosze o pomoc

64l7.png

Opublikowano

ten poradnik nic nie pomogł...

Daj ss z menadżera zadań jak uruchomisz GRO.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

po co ci to?? ale masz ... :) moze cos wykombinujesz był bym wdzieczny

 

http://imageshack.us/photo/my-images/197/50391575.bmp/

No ja się nie dziwie że ty nie możesz normalnie pograć jak masz uruchomione paręnaście programów + z 2 gry +antywirusa

Wyłącz wszystko zostaw tylko grę (lauchner GRO tez wyłącz) i wtedy powiedz jak jest + podaj mi szybkość swojego internetu.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

eeee... wypisz mi wszystko co mam wyłączyc bo nie wiem co i nie chce nic popsuc

Wszystko to znaczy wszystko prócz Ghost Recon Online

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

jak to wszystko?? przecież nie moge wyłączyć wszystkiego to sa programy systemowe co były instalowane wraz z systemem jak to wyłącze to komp mi padnie a Avasta tez nie moge wyłączyć klikam ppm i wyskakuje odmowa dostępu Operacja nie może być zakończona

64l7.png

Opublikowano

Wszystko to znaczy wszystko prócz Ghost Recon Online

 

Nie wyłączaj explorer.exe, bo ci zniknie pulpit. Z resztą pokombinuj. Wyłączaj, jak coś nie pójdzie to reset i rób tak aż do końca. Później bd wiedział co możesz wyłączyć.

 

 

Wejdź w panel sterowania i zabezpieczenia. Tam możesz dezaktywować antywirusa .

9368_gold.png

Opublikowano

Nie wyłączaj explorer.exe, bo ci zniknie pulpit. Z resztą pokombinuj. Wyłączaj, jak coś nie pójdzie to reset i rób tak aż do końca. Później bd wiedział co możesz wyłączyć.

 

 

Wejdź w panel sterowania i zabezpieczenia. Tam możesz dezaktywować antywirusa .

Chodziło mi o programy a nie o procesy ;-)

 

@Bartij

Żeby nie było że offtop

Wejdź w zakładkę aplikacje i możesz tam wyłączyć większość programów które działają (obok są nazwy wiec myślę że nie będzie problemu

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

jestem zielony nadal nie wiem jak wyłączyc całkowicie tego avasta



Chodziło mi o programy a nie o procesy ;-)

 

@Bartij

Żeby nie było że offtop

Wejdź w zakładkę aplikacje i możesz tam wyłączyć większość programów które działają (obok są nazwy wiec myślę że nie będzie problemu

no a ja ci dałem procesy bo po co ci aplikacje ?? przecież to jasne że tam bedzie tylko GRO bo wszystko wyłączam jak gram

64l7.png

Opublikowano

jestem zielony nadal nie wiem jak wyłączyc całkowicie tego avasta

9ukf2c.jpg

To jest tylko przykład.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

tu wiem jak to wyłączyć chodziło mi o to jak to wyłączyć w procesach zeby nie zżerało mi procesora i zeby wiecej było dla GRO

64l7.png

Opublikowano

tu wiem jak to wyłączyć chodziło mi o to jak to wyłączyć w procesach zeby nie zżerało mi procesora i zeby wiecej było dla GRO

No chyba jasne że jak zamykasz poprzesz aplikacje -> zakończ zadanie to będzie tez wyłączone w procesach -.-

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam instalowanie antywirusa raz na 3-6 miesiecy w celu czyszczenia kompa ze zbednych smieci :D

 

Antywir tylko zamula kompa ;p

 

Nieodpowiadac na mojego posta

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...