Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znacie jakieś gry podobne do lola ?:D , lajkuje


DiExNoW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temace .


Smite znam i dote 2.


Ps. Można kupić dote 2 w Empiku ? jak tak to za ile ?



Lakuje podawajcie gry :D

WojakPL - Banned

Opublikowano

Tak, wiem , ale można ją kupic czy nie ? :D

Bo tak bym z 2 godziny pobieral jak to ma z 3 gb , moze troche mniej :D.


dlatego sie pytam bo do empiku mam 3-4 minuty.
CZekam na dalsze odpowedzi :D W sprawie tego i tego

WojakPL - Banned

Opublikowano

Jeśli chodzi o grafikę to polecam serię Warcraft :) Czytałem, że Lol był robiony na silniku właśnie Warcrafta. Świetna fabuła, taka gierka strategiczna wybierasz sobie rase (elfy, ludzie, orkowie, nieumarli) i budujesz swoje królestwo do walki z innymi rasami. Jest kampania oraz tryb gry dowolnej ;)

1328363902-U526345.png
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Demigod, Heroes of Newerth, Guardians of Middle-Earth, Dragons and Titans.

 

Tu masz spis wszystkich:

http://www.gry-online.pl/encyklopedia-gier.asp?TEM=11

 

smite

smite , Dota

Za takie posty powinny warny lecieć, pisał że zna te gry.

 

 

Nie nie można. Wogóle jaki jest sens kupować gre, skoro można ją mieć za darmo - legalnie? WTF

Tylko że narazie chyba gra jest wersją beta, ale nie jestem pewien.

 

 

Tak, wiem , ale można ją kupic czy nie ? :D

Bo tak bym z 2 godziny pobieral jak to ma z 3 gb , moze troche mniej :D.


dlatego sie pytam bo do empiku mam 3-4 minuty.
CZekam na dalsze odpowedzi :D W sprawie tego i tego

Ale nawet jakby ta gra była w Empiku, to w pudełku byłaby płyta i instrukcja, na instrukcji klucz, ten klucz trzeba by było wklepać na Steama i pobrać grę. :3

AxeePL.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...