Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Frakcje + Hardcore [Zwiększony exp] [120s] [Drop - stone] [Gildia za itemy] [Czysta przyjemność]


MpcForumCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do moderatorów ! Ten temat niech zostanie, a stary zostanie usunięty gdyż dużo w nim się zmieniło !

1364478361-U369501.png HardcoreHard 1364478375-U369501.png


Adres IP: BestPVP.hostmc.pl


Typ serwera: Hardcore - Chwilowo brak banów !! :)


Ilość slotów: 120


Wersja serwera: 1.5.1


Premium: dialog_cancel.png


Potwory: yes.png


Zwierzęta: yes.png


Nether: yes.png


PVP: yes.png


WL: dialog_cancel.png


 


 


1364478361-U369501.png Zespół 1364478375-U369501.png


Adminisratorzy:


 


  • MarcinPSP, Drozdzik,Yaku itp :D

Moderatorzy:


 


  • Są jacyś ;3

KidModeratorzy:


 



 


 


1364478361-U369501.png Dodatkowe informacje 1364478375-U369501.png


Drop ze stone, gildie za itemy, zwiększony exp :D polecam !: )

Opublikowano

Szukacie techinika do pluginow ? :) moge ogarnac plugin na smierc (czyli bany za deda) i moge placic 30zl na miecha :P

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Gorąco nie polecam!

Byłem na spawnie i chowałem itemki do ender chestu, potem zamknąłem skrzynie cofnąłem się 2 kroki w tył, żeby sprawdzić coś w eq, wyłączyłem okno i nagle coś mnie walnęło i kicnkeło z serwa. Po powrocie wyświetliło mi się okno że dedłem, nacisnąłem restart i nie miałem swoich itemków, wkurzyłem się i żądałem zwrotu swoich itemków, oraz 31lvl-a. Ten który je podniósł oddał mi tylko 10% tego co miałem, a reszty nie dostałem. Jak tak to ma wyglądać to ja pierdole taką grę, straciłem za dużo czasu, żeby zbierać to wszystko od nowa.

Opublikowano

Dobra nie wtracaj sie.MAm sprawe tp sie do netheru i wyjebalo mnie w lavie. Zdazylem sie wylogowac i zostalo mi 5hp.Jesli dedne strace diax kilof eq zelazne prot i i mieczyk sharpness i :] Prosze o helpa.

88705450978566678444_thumb.jpg


  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...