Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Smite się zacina ...


zapas25PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powyłączaj przeglądarki, skype i inne zbędne programy. Wiem wydaję się to głupie, ale ja osobiście mam tak, że jak to wszystką wyłączę mogę grać zamiast na low, medium/ high.

ancNW3C.jpg
The blues <3

Opublikowano

A ja mam podobny problem w conquest. Na samym początku mam 50 fps'ów na max detalach i czym dłużej twa gra, tym ilość fpsów mi spada. Po 30 min gry mam ~15 przez co praktycznie nie da się grać. Nawet jak zmieniam tekstury na low to poziom fpsów zostaje na ~15.

 

Czytałem na forum i parę osób również ma taki problem, ale nigdzie nie ma odpowiedzi jak to naprawić.

Opublikowano

A ja mam podobny problem w conquest. Na samym początku mam 50 fps'ów na max detalach i czym dłużej twa gra, tym ilość fpsów mi spada. Po 30 min gry mam ~15 przez co praktycznie nie da się grać. Nawet jak zmieniam tekstury na low to poziom fpsów zostaje na ~15.

 

Czytałem na forum i parę osób również ma taki problem, ale nigdzie nie ma odpowiedzi jak to naprawić.

Mam to samo na laptopie. W moim przypadku po prostu się przegrzewa i potrzebuje kupić podkładkę, bo wentylator mam od dołu laptopa i nie może zasysać powietrza...

Podobna sytuacja może być u Ciebie

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Mam to samo na laptopie. W moim przypadku po prostu się przegrzewa i potrzebuje kupić podkładkę, bo wentylator mam od dołu laptopa i nie może zasysać powietrza...

Podobna sytuacja może być u Ciebie

Ja mam pc , na lapku nie instaluje smite , bo nie mój :), Pomoze ktos , jak ustawic aby bylo ok?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...