Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] "Zostaniesz połączony z serwerem..."


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, gdyż mam serwer mogę zalogować się do Navicat'a oraz na FTP, mam laucher, ale nie mogę połączyć się z serwer :/

 

Co mam źle?

paox.jpgwumi.jpg

 

Może dacie mi gotowy lancher pod mój serwer? IP to 25.102.204.88 eq. 100, Tylko 1 CH oraz te same porty co na plikach rykox'a.

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

1. Zly pong,

2. na maszynie jak masz inny kraj niz poland to w serverinfo tez musisz miec ten kraj bo inaczej sie niepolaczysz ,

3. zla binka

 

3 mozliwosci ;x

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Dziwne jest to, że za pierwszym i drugim razem jak wszedłem było wszystko OK, a teraz już nie :/

 

@Edit

Z tego co wiem to pong to : 1234abcd5678efgh

A ja nic nie zmieniałem :/

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

Czyli mam dobry pong. Inny jest powód :/

Na Maszynie mam kraj POLAND więc to też nie to ;p

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

A więc tak:

 

+ Mogę zalogować się do Navicat'a (zmienić pliki bony dawać gm itp).

+ Mogę zalogować się do FTP (Zmieniłem wersje plików rykox na 2.1).

+ Mam laucher. (w serverinfo.py mam 25.102.204.100 a w serverip.cfg mam 25.102.204.88)

+ Mam dobry pong.

 

- Nie mogę zalogować się na serwer.

- Nie wiem czy mój laucher jest dobry :/

 

Gdy wpisuje złe passy to pisze, że źle, ale gdy wpisze dobre to pisze "Błąd podczas połączenia z serwerm"

 

Komendy które używam gdy wchodzę na serwer:

 

login: root

password: <hasło>

/etc/rc.d/netif restart

ifconfig

/start

1

 

Oto ss w sysinstall:

llgy.jpg

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Opublikowano

Możesz dokładniej ?

Dopiero się uczę ale wiem już parę rzeczy (serwer ma być dla 2 moich kolegów)

 

 

@Edit

Jak otwieram plik game to mi pisze

adtm.jpg

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

Prosze o Lunchera. (Pliki root itd.)
IP: 25.102.204.88 ew. 100
Pong: 1234abcd5678efgh Pliki serwerowe by Rykox v2.1
Porty : 80 - strona
3306 - mysql
11002 - logowanie
13000 - ch1
13001 - ch2
13099 - ch99
Nazwa Serwera : CryStal
Prosze Wżucic Na Speedyshare, multiupload, zippyshare.

Proszę oto twój launcher:

http://speedy.sh/PPYxv/Launcher-CryStal.exe

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/d232e61c8c74b7d89169ded722d4a59b089f99eca58044f9ef54195c33eade7e/analysis/1366375834/

Nie wiem skąd 16/47 ale mi nic się nie psuło, pewnie to przez metin2.bin

Mogę pokazać nawet cały filmik jak to robiłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...