Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pezet/Małolat ft. Małpa - Nagapiłem się MÓJ PIERWSZY BLEND


PoSiak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam trzy zastrzeżenia :
Po pierwsze . Piosenki z przekleństwami są okropne, zwróć uwagę na to iż na tym forum znajdują się: Dzieci oraz Wierzący (m.i. ja ) I takie osoby nie życzą sobie przekleństw.

Po drugie. Według mnie słowa bez sensu. Popracuj nad tym.

Po trzecie. Robić czy dać sobie spokój ? Powiem tak zmień to co powiedziałem i rób dalej.

PS. Tło zmień trochę .

 

Zgadzasz się z tym?

Daj+

Opublikowano

Mam trzy zastrzeżenia :

Po pierwsze . Piosenki z przekleństwami są okropne, zwróć uwagę na to iż na tym forum znajdują się: Dzieci oraz Wierzący (m.i. ja ) I takie osoby nie życzą sobie przekleństw.

Po drugie. Według mnie słowa bez sensu. Popracuj nad tym.

Po trzecie. Robić czy dać sobie spokój ? Powiem tak zmień to co powiedziałem i rób dalej.

PS. Tło zmień trochę .

 

Zgadzasz się z tym?

Daj

Nie udany troll?

1356746888-U334301.png

Opublikowano

Możesz próbować ale wybieraj lepiej bit;] Jak dla mnie ten tutaj nie pasuje.

a bit nie za cicho, głośno, czy akurat? i dodam, że czytałem o blendach z 10 min.. i po prostu pobrałem virtual dj, i tyle ;p

 

@edit

 

tutaj jeszcze freestyle Eldo by me :DxD

 

http://www.youtube.com/watch?v=qo-Mfj2boSI

surprise motherfucker


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...