Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Maskara Style! WL! 1.5! Super ludzie! Zapraszamy!


NarcoticTrust

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: KevN
Wiek: 16
Ogar 1/10: 9,234
Ortografia 1/10: 9,747
Budowanie 1/10: 6,897
Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera: A se mam
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę): Dlatego iż jestem w pełni ogarnięty i chciałbym dołączyć do tego przemiłego grona. Z tego względu iż uwielbiam grę zespołową oraz rywalizację.
Grif Tak/Nie: Nie

Opublikowano

Nick: lenarsky
Wiek: 17
Ogar 1/10: 9
Ortografia 1/10: 10/
Budowanie 1/10: 7
Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera: -
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę): Jestem w pełni ogarnięty, moja ortografia nie pozostawia wiele do życenia, chce spróbowac sił na takim serverze- zawsze cośnowego, lubie teamplay!: )
Grif Tak/Nie:
nie

Najpierw http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf <= , potem pytaj !!!

 

silkrsygxxpm9.gif

Opublikowano

Nick:Ankros
Wiek:13
Ogar 1/10:10
Ortografia 1/10:10
Budowanie 1/10:10
Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera:TAK
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę):Ponieważ,jestem widze to posobie nie chwaląc się jestem wzorowym uczniem i może uda mi się współprace zrobić z tobą
Grif Tak/Nie:
Yyyy nie?

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

Nick: samekun2
Wiek: 15
Ogar 1/10: 10
Ortografia 1/10: 10
Budowanie 1/10: 8
Kanal yt, jeżeli tak to czy będziesz nagrywał z serwera: tak , raczej będę nagrywał
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę): Szukam jakiegoś serwera do pogrania z fajnymi ludźmi pogadania itp. jestem ogarniety. Na codzien chodze do drugiej gimnazjum i trenuje siatkówke i z chęciom zagrał bym na waszym serwerze
Grif Tak/Nie: Nie

Opublikowano

Nick: AnItsMe
Wiek: 15
Ogar 1/10: 10
Ortografia 1/10: 11 ;)
Budowanie 1/10: 8
Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera: Mam, ale nie nagrywam filmów ;p
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę): Dlatego ja, ponieważ jestem ogarnięty, umiem pisać, a nie jak połowa osób w moim wieku nie umie nic pisać(no ten na górze " z chęciom, zagrał bym - to się pisze razem np ;p", cioty itd ;d No także tego, jeszcze ja, ze mną się nie da nudzić, zawsze brechta itd, miło się ze mną gra ;)
Grif Tak/Nie:
Nie

61911764369359525958.png

Opublikowano

Nick:Petersonq
Wiek:13
Ogar 1/10:10
Ortografia 1/10:9
Budowanie 1/10:8
Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera:Survivalowy Duet
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę): Będę nagrywał z kolegą LP. Jestem ogarnięty, nie popełniam błędów ortograficznych. Oraz chcę się dobrze bawić na serwerze :]
Grif Tak/Nie:
Nie



Nick:Gutef
Wiek:13
Ogar 1/10:8
Ortografia 1/10:8
Budowanie 1/10:7
Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera: Survivalowy Duet
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę): Bo jestem Damian i lubię grać w Minecrafta i chciałbym pomagać graczom tego serwera oraz pobudować na nim. No i nagrywać :]
Grif Tak/Nie:
Nie

Opublikowano

Nick: Oski369
Wiek:15
Ogar 1/10: 10
Ortografia 1/10: 9
Budowanie 1/10: 9
Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera:--
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę):Ponieważ chciałbym zagrać na naprawdę dobrej Masakrze, Jeżeli mi się spodoba zaproszę kolegó. Pozatym jestem ogarniętym człowiekiem i nie lubię ludzi którzy robią mi na złość niszcząc moje budowle :/
Grif Tak/Nie:Oczywiście że nie !!!!

 

 

 

Proszę o przyjęcie na WH :)

Opublikowano


Nick:kaen
Wiek:18
Ogar 1/10:9,5
Ortografia 1/10:10
Budowanie 1/10:10
Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera:Nie mam akutalnie
Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę):Po prostu chciałbym pograć na takim serwerku =]
Grif Tak/Nie:Nie

i1sWQY0.jpg

Opublikowano

Nick: Mega_Pablo_1906

Wiek: 15

Ogar 0/10: Ogary to takie pieski są, nie mam żadnego ,więc napisze 0 :(

Ortografia 10/10: dięnśiendz

Budowanie 8/10: 8

Kanal yt, jeżeli tak to czy bedziesz nagrywal z serwera: nie

Dlaczego ja?(Rozpiszcie sie trochę): Jestem ogarnięty, piszę poprawnie i mógłbym dalej wymieniać takie duperele ,ale nie ma to większego sensu i oboje o tym wiemy. Myśle ,że się dogadamy i że będzie fajnie :D

Grif Tak/Nie: GrYfy to są takie lwiko-orzełki. Odpowiem przeczączo, znowy nie mam :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...