Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AriveMania [Dedyk] [1.5 /1.51] [24/7][100 Slotów] [Survival+Frakcje] [Nowy server!] [TnT-On] [Creepery-On] [Ogien-On] I wiele więcej !


BllintPl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AriveMania

informacje.png

IP: AriveMania.hostmc.pl

Tryb rozgrywki: Survival + Frakcje

Biała lista: Nie

Ilość slotów: 100

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak

pluginy.png

Nie dla was

ekipa.png

HeadAdmin|BlintPl
HeadAdmin|Bartosz123a1
Admin|sweet07
Admin|Badzik12345

dodatkoweinfo.png

AriveMania to serwer Survival+Gildie, tak wiemy jest bardzo wiele takich
serwerów, Ale!
Nasz serwer jest unikalny, nie jest taki jak inne, posiadamy rożne nie znane nikomu jeszcze pluginy, które pomagają administracji wyjaśnić bardzo wiele spraw, których na pluginach od DEV nie dało by się tego wykonać, robimy wszystko by gracz, czuł się dobrze u nas na serwerze, więc myślę, że dlatego powinniście zagrać u nas.
Administracja jest pełnoletnia, także nie pozwolimy sobie na jakiekolwiek błędy ,np.: używanie nie dozwolonych programów, robienia tak zwanego: \"syfu\".
Także sądzę, że radzimy sobie w sprawach serwerowych.
Jak Sami wiecie, każdy serwer ma wady ale ma i swoje plusy, u nas naprawdę możecie dobrze się bawić.
Mamy swoją maszynę, na której możemy udostępnić 24gb Ramu, więc o lagi martwić się nie musicie, to chyba jeden z wielkich plusów, nasza administracja jest ogarnięta przez co idzie to zobaczyć na serwerze, wyglądzie, i wygodzie gry.

Itemy dropiące ze stone;

Diament- 0.33%
Szmaragd- 0.29%
Złoto- 0.59%
Żelazo- 1.09%

ap.png

Opublikowano

OMG,ludzie czy wy czytać nie umiecie??

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Opublikowano

Zapraszam was, na mój serwer hamachi.

Tym chwilowo na hamachi ale w późniejszym czasie będzie opłacony jak będę widział że będzie wiele osób chciało grać :)

 

Administracja jest miła.

Jest wiele pluginów m.in. PlayerStatusSigns, HeadDrops, Multiverse Core, Multiverse Portals, PermissionsEx, Essentials...

I wiele więcej ale nie chce mi się wypisywać.

Id hamachi:

Są 4..

1. Ghosting-Server

2. Ghosting-Server2

3. Ghosting-Server3

4. Ghosting-Server4

Hasła do wszystkich sieci to: 123.

Zapraszam serdecznie!

Pvp: On

Vip, SuperVip: On

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...