Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić, żeby nie zadawało dmg od upadku?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , Gram na serwerze i buduje mapkę sprint parkour , są pewne momenty ze jak skacze na dół to tracę pół serca , da się jakoś wyłaczyć dmg od upadku ?

  • 2 lata później...
Opublikowano

robisz cuboid

/rg define [np: spawn] <--------- zrobiles wlasnie cuboid z nazwa spawn

 

teraz edytujesz flagi [ wrzystko jest ustawione na none ] ponizej bedzie co to none deny i allow

czyli wybierasz flage i dajesz

none = usuwasz flage [ oczywiscie mozesz ja i tak potem wlaczyc allow wylaczyc deny ]

deny=wylaczasz flage np creeper-explosion czyli creeper nie niszczy terenu przy wybuchu

allow=wlaczasz flage np creeper-explosion czyli creeper niszczy teren przy wybuchu

a wiec edytujemy komendą:

/rg flag [nazwa flagi: w naszym przypadku spawn] invincible allow <---- czyli liscie sie nie moga niszczyc same

czyli poprostu zeby sie niepomylic

/rg flag [ nazwa cuboida ] invincible allow

lub

/rg flag spawn invincible allow

ta 2 zeby sie nie pomylic to moja flaga a tamta 1 czyli robisz cuba np ger i tam wpisujesz ger bo [ nazwa cuboida ]

licze na like troszke sie przytym napisalem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...