Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CyberCraft v3 [50slotów][IC2][bc2][rp2][i inne]


Ceatyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

loooogogogogo.png

informacjeo.png

083.gifPaczka:http://cybercraft.xaa.pl/Download/1.rar

083.gifTyp Serwera: Survival+Mody
083.gifPotwory:Tak
083.gifZwierzeta:Tak
083.gifPvP:Tak

083.gifPremium:Nie
083.gifSloty:50
083.gifBiala Lista:Nie
083.gifNether:Tak
083.gifOn/Off:
ikonkabf.png

MODYFIKACJE

(Nie Było Obrazka na Google xD)

zielona-migajaca-strzalka.pngIndustrialCraft

zielona-migajaca-strzalka.pngBuildCraft

zielona-migajaca-strzalka.pngForestry

zielona-migajaca-strzalka.pngRedpower

zielona-migajaca-strzalka.pngGregTech

zielona-migajaca-strzalka.pngAdvencedMachines

I wiele wiele innych

pluginy0001.png

Tajemnica <3

zielona-migajaca-strzalka.pngPluginy Dopasowane Do Modyfikacji

0f9ed74a8bbc55f6.gif

Download

 











http://cybercraft.xaa.pl/Download/1.rar
 

Skan

 

 











http://imgur.com/lDBAiOd
 

 

post-510655-0-71462100-1348992767.png

1_headadmin_167.png Mrrr-Tatra

1_headadmin_167.pngGrrr-Mucha

adminij.png?0.6078378675895875Ceatynek-Ceatynek(NAMBER ŁAN)

Moderator.pngfabian-fabiaś :D

Moderator.pngYyyyy Nie pamietam :D

zbanowany.pngDark_Hunter (Dorwe cie xD)

service_4_big.png

zielona-migajaca-strzalka.pngts.eg4o.org

Inne

Dzień i Dobry będzie dla Ciebie Jak się Zalogujesz u nas na serwerze.
Co Cie zainteresuje u nas ? Już odpowiadam. My My i jeszcze raz My.
Ciekawe Mody, Ludzie i Administracja. Myślę, że nick’i Mrrr i Grrr mówią wszystko.
Kontakt z administracją 22h na dobre siedem dni w tygodniu na TeamSpeak’u (miedzy 4 a 6 admini śpią w końcu też ludzie)
Adres ts: ts.eg4o.org,
Chcesz dowiedzieć się więcej pobierz paczę, zaloguj się i testuj.

Oficjalny Start Serwera 05.Kwietnia.2013(piatek)

EVENT NA START
DO WYGRANIA SUPERVIP

Pozdrawiam Ceatynek

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...