Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Forum zostanie zamknięte - to już pewne.


04.04.13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Skąd ja wiedziałem, że ktoś skasuje tamtego bloga i da mi bana? Szkoda Makin, byłeś całkiem spoko - nie mam pojęcia, dlaczego chronisz realskila i dlaczego dostałem bana.
Do RealSkila,
Dostałem od Ciebie bana na konto -Shogun-, ok zrozumiem ten wybryk.
Dlaczego dałeś perma na gucio4991 za "multiacc" (chociaż nim nie było, zalogowałem się na konto PO banie i PO wylogowaniu)?
Dlaczego nie zaakceptujesz mojego posta w temacie o banie?

Trolling, spam, multikont, obraza GMa.

Spam - gdzie?
trolling - W REGULAMINIE NIE MA O TYM ŻADNEJ WZMIANKI
obraza - gdzie? zwykłe pomówienie, chamstwo i zwykły brak kultury
multikonto - tak? to bardzo interesująca kwestia, może byś sprawdził co robisz zanim coś zrobisz?
Do reszty userów,
Niestety, nic nie poradzimy na to kogo mamy w teamie, a szkoda. Userzy mogli by mieć jakiś wpływ na to, kogo wybiera się do teamu.
Powody wyciągnięte głęboko z dupy byle tylko dać bana. Gratulacje i życzę dalszych sukcesów nie tylko RealSkilowi ale również całej reszcie teamu.
Makin, ty jako jedyny byłeś spoko, czasem popisaliśmy sobie na gadu-gadu, zawsze mi pomogłeś. Teraz w moich oczach stałeś się nikim.
na forum zostanę, jest coś w tym gównie co mnie przyciąga - jak muche.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...