Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|START 05.04| ■ RealCity ■ [1.5.1][FB][20, po starcie więcejS][24/7][Dedyk]


KasupeX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RealCity

minimalserwerminecraft.png

minimalfreebuild.png

minimalip.pngRealCity.yfun.pl

minimalsloty.png20, po starcie będzie 30

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Dobrze dobrane pluginy, których tu nie wymienię bo jest ich sporo ;P

minimalekipa.png

[Właściciel] KasupeX
[builder] Bartek120
[builder] McActivv
[builder] Rizzax

minimaldodatkoweinforma.png

Można kupić VIPa i SuperVIPa na 30,60 lub 90 dni :D Mamy arene spleef gdzie możesz pograć z przyjaciółmi. Posiadamy też wiele ciekawych budowli budowanych bez jakich kolwiek pluginów takich jak WorldEdit :D

ZAPRASZAMY JUTRO PO 15 !!!!!!!

START SERWERA ORAZ CIEKAWE EVENTY NA ROZPOCZĘCIE SERWERA!!!!!!!!!!

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć! Grałeś na moich starych serwerach i podobały ci się? Pamiętam cię z jednego z nich i chciałbym abyś zagrał na moim najnowszym serwerze podobnym do tamtych: Ciasteczkowej Dolinki, KasuCrafta, KasuBlocka itd. IP nowego serwera to: minepex.yfun.pl i jest to serwer Frakcje+SG+SkyBlock ! :D Zaszczyć nas swoją obecnością! :D

8cx5SBJ.png

 

Posty: 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...