Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

>DEATHCRAFTERS< [Serwer PVP] ■ Jedyny taki w POLSCE! ■[ORYGINAŁ] Dużo atrakcji! [Dedyk][40S][TS3][START W PIĄTEK O 18:00] < ZAPRASZAMY!


MAX_kill

  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • Tak, ch?tnie wbije!
      20
    • Raczej tak.
      2
    • Nie.
      5
  2. 2. Jak oceniasz nasz serwer?

    • 5. Gwiazdek! Wbija? obowi?zkowo!
      7
    • 4. Gwiazdki! Warto wbi? na serwer!
      4
    • 3. Gwiazdki! Mo?na wbi?!
      2
    • 2. Gwiazdki! Nie warto wbija?!
      0
    • 1. Gwiazdka! Serwer jest beznadziejny!
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

♣♣ ============================================================= ♣♣

DeathCrafters - PVP

♣♣ ============================================================= ♣♣

 

Serwer jest już otwarty!

♣♣ ============================================================= ♣♣

 

 

 

informacje.png

 

IP: pvp.deathcrafters.pl

 

IP TS3: t2.svoice.pl:8501 << Na ts'a można już wbijać, zapraszamy

 

Tryb rozgrywki: PVP by DeathCrafters [Klasy + Rankingi - Unikat] + Parkoury + Spleef

 

Biała lista: Nie

 

Ilość slotów: 40

 

Zwierzęta: Tak

 

Potwory: Tak

 

PvP: Tak

 

 

 

pluginy.png

 

Powiemy tylko tyle: jest kilka autorskich rozwiązań, reszte spraw dotyczących pluginów zostaw nam, wy Gracze powinniście zająć się grą i zabawą :)

 

 

ekipa.png

 

Właściciel: MAX_kill_97

HeadAdmin: Shakus69
Admin: PC1234, Szajen, PACKEL_PL, XsaoPL

 

 

 

dodatkoweinfo.png

 

Szukałeś serwera pvp gdzie można wspaniale się bawić ze swoimi kolegami? Gdzie gra nie jest zobowiązująca? Dobrze trafiłeś!

 

♦Wstęp♦

 

Drogi graczu! Serdecznie zapraszamy Cię na serwer PVP [klasy+rankingi]! Jest to serwer unikatowy, ponieważ znajdziesz tu klasy postaci, którymi możesz grać. Rozgrywka polega na zabiciu swoich przeciwników uzyskanym na spawnie ekwipunkiem, każde twoje zabójstwo, śmierć zapisywana jest w statystykach, które możesz sprawdzić pod komendą /staty, jeśli są zadowalające to napewno znajdujesz się w topce zabójstw! Sprawdź topkę zabójstw wpisując komendę /topka-pvp, Jesteś trochę gorszy? Możliwe, że twój nick widnieje w rankingu graczy którzy mają największą liczbę śmierci - komenda /topka-smierci. Areny na serwerze są w kształcie okręgu o średnicy +/- 180 kratek, są naprawdę spore i ładnie wykonane. Na serwerze znajdziesz także Spleefa i parkoury, możesz z nich zawsze skorzystać kiedy PVP Ci się znudzi. Będę opisywał w tym temacie więcej ciekawych informacji o serwerze.

♦Sobotni Event♦

"Powrót giganta"

Sobota godzina 18:00

Do wygrania 1 Vip na 2 dni !

♦Filmy prezentujące serwer♦

http://www.youtube.com/watch?v=Cg0m36bLtmo

Zamierzasz być na otwarciu? Zaproś także znajomych, w sojuszu zawsze bezpieczniej! :)

♦VIP♦

 

 

Vip może:
-Grać Klasami Premium (Assasyn,ArcherPro,ChemikPro,CzolgStachu itd.)
-Przywoływać sobie śnieżki /sniezki
-Mieć Kolorowy nick
-Miec Kolorową rangę
-Używać komendy /tpa

 

♦Baner serwera♦

b_560_95_3.png

♦Galeria zdjęć♦

 

aHK99lM.png

5gfZ2JV.jpg

QnATkCi.png

e03jbFV.jpg

Więcej Ss'ów dodam pózniej

♦Komendy♦

Na serwerze jest wiele komend, tutaj podam te związane z PVP.

  • /staty - Wyświetla twoje statystyki: Liczba zabitych graczy, Ilość czasu przegranego na serwerze itp.
  • /zabojstwa - Wyświetla ilu graczy zabiłeś
  • /zgony - Wyświetla twoją liczbę zgonów
  • /topka-pvp - Wyświetla top 10 graczy z największą ilością zabójstw
  • /topka-zgony - Wyświetla top 10 graczy z największą ilością zgonów
  • /topka-kdr - Wyświetla top 10 graczy z najlepszym KDR
  • /kdr - Wyświetla twój KDR

Zapraszamy do komentowania tematu, zapraszamy także na serwer, pamiętajcie to już w piątek!

Moderatorze! Jeśli coś jest nie zgodne z regulaminem nie usuwaj całego tematu! Jest jedyna oficjalna prezentacja serwera inne proszę usunąć!

Pomogłem? LIKE!

.::Bukkit::. .::JAVA::. .::MyBB::. .::WordPress::. .::CINEMA4D::. .::SonyVegas::.

Moje tutki: http://www.mpcforum.pl/topic/919764-mini-tut-kolorowe-nicki-w-tabeli-graczy-pod-tab-w-essentials/

Opublikowano

Wybacz lecz nie ma takiej możliwości, właśnie naszemu hosterowi padł panel :( a musimy dopracować jescze pare detali. Proszę sie nie martwić jutro wszystko będzie Zrobione :)

Pomogłem? LIKE!

.::Bukkit::. .::JAVA::. .::MyBB::. .::WordPress::. .::CINEMA4D::. .::SonyVegas::.

Moje tutki: http://www.mpcforum.pl/topic/919764-mini-tut-kolorowe-nicki-w-tabeli-graczy-pod-tab-w-essentials/

Opublikowano

Podasz listę klas na forum?

 

Obawiam się że klasy premium dadzą zbyt dużą przewagę.

Mam nadzieję że nie wiele będą się różnić.

Opublikowano

Ersan, klasy premium są optymalne, pozatym to wy zagracie i wszystko przetestujecie :) KIedy coś wam będzię się nie podobało to napiszcie śmiało propozycje na naszym forum :)

 

A co do listy klas premium to postaram się napisać w przeciągu godzinki :)

 

Do zobaczenia na otwarciu :)

Pomogłem? LIKE!

.::Bukkit::. .::JAVA::. .::MyBB::. .::WordPress::. .::CINEMA4D::. .::SonyVegas::.

Moje tutki: http://www.mpcforum.pl/topic/919764-mini-tut-kolorowe-nicki-w-tabeli-graczy-pod-tab-w-essentials/

Opublikowano

Event wygrali:

I Miejsce: PLFerbuson >> VIP 14 Dni

II Miejsce: Ersan >> VIP 7 DNI

III Miejsce: marix9 >> 5 DNI

Zapraszamy! Jeśli będzię powyżej 20 graczy o 19:15 odbędzie się kolejny Event! Do wygrania za pierwsze miejsce VIP na 2 Dni!

Pomogłem? LIKE!

.::Bukkit::. .::JAVA::. .::MyBB::. .::WordPress::. .::CINEMA4D::. .::SonyVegas::.

Moje tutki: http://www.mpcforum.pl/topic/919764-mini-tut-kolorowe-nicki-w-tabeli-graczy-pod-tab-w-essentials/

Opublikowano

Serwer bardzo dobry.

Jednak klasa vip Assasyn jest zasłaba. Nie widzialność niewiele daje w końcy liczne bombelki zdradzają położenie,

A atak nie jest aż taki dobry. Moim zdaniem przydałaby mu się odporność i siła na np. 3 min

Opublikowano

server off ? hm poczekam jak bedzie on mam nadzieje ze bedzie ciekawa rozrywka i duzo osob :)

Chwilowa przerwa techniczna za chwile [2-10 min powinien być spowrotem]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...