Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Nie wiesz jak odpalić BS'a na Azaron lub innych? Zajrzyj tu!


Yellow♫

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, może wiele graczy wie jak to zrobić ale spotykam się z dużą liczbą osób które tego nie znają ;)

 

Opiszę krótko w 3 krokach z wykorzystaniem obrazków.

Najczęstszym problemem jaki spotyka graczy korzystających z Bonus Switchera (od padmaka) jest zmieniony ID zmianki na serwerze.

 

Krok 1

Uruchamiamy grę

Logujemy się i wybieramy postać

W grze ustawiamy zmianki na przed ostatnim slocie 1 zakładki eq (zaznaczyłem na obrazku poniżej)

bs1cu.jpg

 

Krok 2

Włączamy Switchbotav3

Wybieramy proces, w moim przypadku to Azaron

bs7wr.jpg

Wiecie co dalej robić ale jakby ktoś nie wiedział to klikamy "In den ausgewählten Prozess injizieren"

 

Następnie wyskoczy nam takie okienko

bs6.png

Oczywiście się logujemy

Krok 3

Po zalogowaniu pokaże nam się tabelka bonusów, klikamy zakładkę "Inne" i "przeładuj"

bs5t.jpg

Program sam znajdzie ID zmianek i można bocić ;)

To na tyle można bonować sobie eq

Proszę tylko nie hejtujcie bo jestem starym napinaczem

Tutaj pobierzecie Switchbota najnowszą werję

http://www.mpcforum.pl/topic/717229-dl-switchbotv-31-najnowsza-wersja

 

 

Info do administracji Azarona jeśli to czytają ;)

 

Na waszym serwerze nie korzystam z Switchbota Pozdrawiam ;)

 

1377774857-U369478.png <<<CIEKAWE KURFA DLACZEGO?

Opublikowano

przecież chyba każdy głupi wie jak zrobić żeby odczytywało ID zmianek i jak otworzyć BS :s

Powiem Ci że nie każdy poczytaj sobie trochę prezentację Azaron ludzie się pytają na forum Azarona też od cholery ludzi o tym pisze w grze to samo

tak więc napisałem

1377774857-U369478.png <<<CIEKAWE KURFA DLACZEGO?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...