Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie da rady zainstalować tylko pobrać .


Derion64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak ....

Zainstalowałem Origina z płyty i bardzo się cieszyłem że zainstaluję Fifę ale nigdzie nie ma instalacji tylko do ściągnięcia !!!

Dlaczego ?! Nie mam zamiaru ściągać Fify przez Origin z netem 1mb/s .

Gdzie jest instalka ?! Od razu mówię że mam Oryginał i zakupiłem wersję pudełkową .

Gdzie jest ta debilna instalka ja nie mam zamiaru pobierać...

mca.png
Opublikowano

Teraz jest Origin. Nie możesz zainstalować bo jest instalka w tym co trzeba pobrać. Więc następnym razem jak będziesz chciał coś kupić z EA to wiedz, że prawdopodobnie będziesz musiał pobrać.

Opublikowano

Tyle że wcześniej pisało instaluj ale miałem problem z Windows więc zainstalowałem ponownie i teraz pisze Pobierz :/

Na pewno jest instalka ... Sprawdzałem na napędzie i jest tam Fifa spakowana ponad 5gb...

mca.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam tak że :

Zainstalowałem sobie Origina a potem Fife pograłem ponad 40h w Fife i tak ....

Zrobiłem reinstall Windowsa ale Dyski zachowałem i instaluje jeszcze raz ale okazało się że mam to na kompie i jakimś cudem nie chce mi się włączyć to stare Origin

A jak włączam nowe Origin to pisze żebym ściągnął Fifę a mam ją na kompie :/

mca.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ludzie HELP

Nie mam zamiaru kupować kolejnej Fify :/

Cracka nie wgram , piracił nie będę .

Moja sytuacja wygląda tak :

Grałem sobie , grałem . ( W FIFE )

Zrobiłem reinstal systemu windows

Ale Fifa ani origin się nie usunął .

Chce odpalić grę a tu : Pobierz

Myślę sobie WHAT DE FUCK

I jestem tutaj .

Proszę pomóżcie .

CO MAM ZROBIĆ !!!???

@EDIT

Przy okazji zainstalowałem jeszcze raz Origin bo ten pierwszy nie chciał chodzić i w tym nowym było Pobierz zamiast graj .

A FIFA cały czas na kompie Zainstalowana .

mca.png
Opublikowano

Ludzie HELP

Nie mam zamiaru kupować kolejnej Fify :/

Cracka nie wgram , piracił nie będę .

Moja sytuacja wygląda tak :

Grałem sobie , grałem . ( W FIFE )

Zrobiłem reinstal systemu windows

Ale Fifa ani origin się nie usunął .

Chce odpalić grę a tu : Pobierz

Myślę sobie WHAT DE FUCK

I jestem tutaj .

Proszę pomóżcie .

CO MAM ZROBIĆ !!!???

@EDIT

Przy okazji zainstalowałem jeszcze raz Origin bo ten pierwszy nie chciał chodzić i w tym nowym było Pobierz zamiast graj .

A FIFA cały czas na kompie Zainstalowana .

Spokojnie bez nerwów,spróbuje ci pomóc w miarę.

@TOP

Musisz jeszcze raz pobrać fife, ponieważ to co z tego, że masz zainstalowaną, jak po formacie system tak jak by "nie zauważa" tego folderu z grą, więc nie da się tego jakoś odkręcić. Najlepiej usuń folder (ten stary z fifą).

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

Czyli tak :

1. Mam usunąć stary folder z Fifą i Originem .

2. Mam pobrać Fife ( z netem 1mb/s bo Neo się nie pośpieszy z 10mb/s )

Ale ja już mam kod aktywacyjny wykorzystany ...

Czy to dalej będzie ważne jak pobiorę ???

Bo ci z EA mnie olewają i nie odbierają przez 20 minut telefonu :/

mca.png
Opublikowano

Czyli tak :

1. Mam usunąć stary folder z Fifą i Originem .

2. Mam pobrać Fife ( z netem 1mb/s bo Neo się nie pośpieszy z 10mb/s )

Ale ja już mam kod aktywacyjny wykorzystany ...

Czy to dalej będzie ważne jak pobiorę ???

Bo ci z EA mnie olewają i nie odbierają przez 20 minut telefonu :/

Nie usuwał origin usuń tylko folder fify i pobierz na nowo, jeżeli już aktywowałeś klucz powinieneś mieć już na koncie pełną wersje do pobrania.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

To będę miał 2 Originy jak któregoś nie skasuję o_0

Mam zostawić ???

To przez który mam to ściągnąć xD

mca.png
Opublikowano

To będę miał 2 Originy jak któregoś nie skasuję o_0

Mam zostawić ???

To przez który mam to ściągnąć xD

Od instaluj całkowicie origin, następnie zainstaluj ponownie zaloguj się na konto origin, i pobieraj na nowo fife.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

xD

Ja już nie wiem co mam robić xD

Mam odinstalować oba Origin i Fife i zainstalować Origin i rozpocząć pobieranie ??? xD

mca.png
Opublikowano

xD

Ja już nie wiem co mam robić xD

Mam odinstalować oba Origin i Fife i zainstalować Origin i rozpocząć pobieranie ??? xD

Słuchaj, wejdź na dysk tam gdzie miałeś zainstalowaną fife cały ten folder nie wchodź do niego, następnie prawym na ten folder i usuń, gdy już usunąłeś wychodzisz całkiem do pulpitu, następnie wchodzisz w start wszystkie programy i znajdź "usuń/dodaj programy", gdy już wszedłeś szukasz napis "Origin" i po lewej masz odinstaluj, gdy już od instalowałeś origin wychodzisz znów na pulpit i wchodzisz w przeglądarkę, na googlach wchodzisz na origin.com i pobierasz od nowa całe "origin", gdy już pobrałeś instalujesz na nowo, teraz wchodzisz w origin.exe i odpalasz, gdy odpaliłeś na nowo origin logujesz się na swoje konto, wchodzisz następnie w zakładki "Moje Gry" i tam masz swoją fife 13, jest to pełna wersja i nie musisz od nowa wpisywać klucza produktu, klikasz "pobierz" i czekasz aż ci się pobierze, następnie możesz już zagrać.

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...