Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5] MyMod [Mody][60 Slotów][Survival][Dedyk][No-premium][PVP]


Bartollinix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

___MyMod___

Typ: Survival

Sloty: 60 i coraz więcej

IP: mysg.pl:10

Zwierzęta: ptaszek.gif

Potwory: ptaszek.gif

Aby wbić na serwer musisz pobrać client który jest na stronie

www.mymod.y0.pl

Ekipa:

HeadAdmin: uciu321

HeadAdmin: matixd

Admin: 22kacper22

Admin: Bartov

Admin: mati321

Adminobudowniczy: Iwan

Dodatkowe informacje:

TNT: ptaszek.gif

Parkour: ptaszek.gif

Częste eventy: ptaszek.gif

Świetna zabawa: ptaszek.gif

Widzisz czitera? Zgłoś to adminowi ! Nagroda Cię nie ominie.

Gorąco zapraszam!

Skan

 



https://www.virustotal.com/pl/url/64c1f2f4d252d6f39b8cc65c2377a8f66688304bb154eb5d534fb27e7fe6d61d/analysis/1365010259/
 

 

Skan 2

 

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/a70735a61b510f511cdf9bcd4bb87f7b44ffabd8
 

 

 

 

PUA.Win32.Packer.Upx-57 nie jest wirusem groźnym ani szkodliwym, to tylko błąd w skanerze.

Opublikowano

Jakie są mody?

Bardzo dużo:

nowe miecze

nowe zbroje

nowe itemy

nowe moby

i wiele, wiele innych.

 

Odpalam to gówno klikam graj i co nic ! Pozdro ;/

wpisz %appdata%,

zamień wszystko co jest w .minecraft na to co pobrałeś w paczce,

wejdź w minecraftsp/minecraft

multiplayer

wpisz ip mysg.pl:10

i dalej to już wiadomo...

Pozdro. ;/

 

PS

specjalna pomoc napisana dla takich jak ty: http://mymod.y0.pl/index.php?id=pomoc

Opublikowano

Ty no to po co macie ten "client" jak nie działa ?

Wszystko działa, na stronie masz napisane że musisz do tego pobrać też launcher.

Zamiast pisać głupie komentarze naucz się czytać...

Opublikowano

Ile jest nowych rud do kopania? xD

Bardzo dużo, nie jestem w stanie zliczyć wszystkie :D

Serdecznie Cię zapraszam na serwer, będzie sporo graczy zrobię event

Opublikowano

Paczka na 1.4.7??? whaaat? przeciez na 1.5.1 jest.

 

 

Paczka jest na 1.4.7 a serwer na 1.5.1 wtf?

 

 

 

Tylko, że na stronie są 2 linki do dwóch różnych paczek.

http://i.imgur.com/SIVKDxT.jpg

 

Stronę ja nie robiłem, dla tego nie odpowiadam za to, co jest tam napisane.

Jeżeli jest zła wersja pobierz to: http://www.mediafire.com/?rq8uzsvia2dg28y

Może jak będę miał czas wrzucę swoją paczkę i zrobię instrukcję.

A i na stronie pisze, że jest launcher pobraliście go?

Opublikowano

... OFf server ... prosze usunac ten temat bo off server jest..

 

 

Serwer nie działa czy tylko coś u mnie?

 

 

Serwer nie działa? Ten serwer to troll?

Przerwa Techniczna.

Start serwera o 16 do 16:30, z resztą was poinformuję dokładnie kiedy wystartuje serwer.

 

 

a ty Fr3sHu nie żądz się tu bo admini nie są na twoje zawołanie, kim ty tu jesteś, że śmiesz decydować kiedy temat ma być zamknięty!?

+ dam ci raporta za spam, bo nic twój komentarz nie wnosi.

 

 

Uczeń
Opublikowano

Serwer z bardzo miłą atmosferą, administracja ogarnięta, :D

minimalne problemy z lagami w twilight forest(wina moich ramów).

Z niecierpliwością czekam na ponowne otwarcie i zdjęcie białej listy

oraz serdecznie polecam ten serwer.

Opublikowano

Serwer z bardzo miłą atmosferą, administracja ogarnięta, :D

minimalne problemy z lagami w twilight forest(wina moich ramów).

Z niecierpliwością czekam na ponowne otwarcie i zdjęcie białej listy

oraz serdecznie polecam ten serwer.

Dziękuję bardzo :rolleyes:

 

 

Serwer po przerwie technicznie wystartował!

Gorąco zapraszam. Jest nowa mapa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...