Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca sie kupywać konto na allegro


Woojsman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie tylko że jest osoba która ma 100% pozytywnych komentarzy.

Czy jest sposób na okradnięcie osoby kupującej,ale po zmianie emaila?

Proszę o szybką odpowiedz.

Opublikowano

Nie, nie opłaca się.

Tak jak kolega wspomniał, sprzedający może napisać do supportu, że go shakowano i odzyska konto.

Chyba, że trafisz na prawdę na kogoś kto chcę się pozbyć konta, a nie kogoś oszukać.

Lecz moim zdaniem nie warto.

279981407253602336505.png
Opublikowano

Nie opłaca się. Znaczna część osób oszuka cię mimo wszystko, do supportu taki koleś napisze dopiero kiedy już wystawisz pozytywny komentarz (zabezpiecza się żeby inni też mu uwierzyli). Już zdecydowanie łatwiej samemu nabić lvl i dywizje na koncie.

Opublikowano

Opłaca się kupić, bo są w miare tanie, ale minusem jest to, że mogą cię oszukać tak jak ktoś napisał wyżej.

Opublikowano

Opłaca się, najlepiej takie konto, gdzie jest dużo skinów i bajerów kupionych za RP, ponieważ ceny są atrakcyjne, ze względu na to, iż ceny rp na koncie maleją w stosunku do kupowanych "sam sobie".

 

Tylko rzeczywiście trzeba znaleźć kogoś zaufanego, bo otrzymanie samego loginu i hasła to 1/2 sukcesu.

Opublikowano

Opłaca się, najlepiej takie konto, gdzie jest dużo skinów i bajerów kupionych za RP, ponieważ ceny są atrakcyjne, ze względu na to, iż ceny rp na koncie maleją w stosunku do kupowanych "sam sobie".

 

Tylko rzeczywiście trzeba znaleźć kogoś zaufanego, bo otrzymanie samego loginu i hasła to 1/2 sukcesu.

osoba od której mam zamiar kupić daje także passy do emaila na którym owe konto zostało stworzone.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...