Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Kilka rzeczy do swojego priva


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam następujących rzeczy:

- dif ze po wbiciu kulki nie dostajemy srednich/duzych potek (ogolnie zeby nic nie wpadalo do eq)

- efekt pierscienia i lizaka (takie swiecenie jak sie ubiera wiecie o co chodzi) (prosze o dzialajacy download)

- quest+mapa komnata minotaura (prosze o dzialajacy download)

- quest+mapa loch pajakow V3 (prosze o dzialajacy download)

- kilka bossow (dzialajacy download)

- 2 nowych npc (dzialajacy download)

Na razie to tyle za pomoc "Like"

x

Opublikowano

Jakie V3 chcesz? Tego dungeona z jajami czy zwykle V3 do expienia?

 

 

zeby efekty lizakow miec to musisz miec nowa binke co za tym idzie musisz miec clienta rob go przerobic tak zeby dzialal na tej bince i wgrac do tego difa trzeba

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Moge ci wrzucic upnac mojego clienta jak chcesz ,ta nowa binka poazwala tez dodac nieba

 

 

 

a questa mam swojego i mapke tez to ci podrzuce najwyzej pozniej

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Jak będziesz miał questa, odwiedź poniższy link.

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/163124-tutwgrywanie-questow-na-serwer/

Szczegółowy tutek co do wgrywania questów na serwer.

 

 

Dif na 200 dużych potów po 25% lub LV UP by Bambus3k™

 

 

 

Game_r2089

0002E276: 02 01

0002E27E: 7A 9b

0002E27F: 69 6c

 

 

 

Dif na to że nie dostajemy NIC po 25% lub LVL UP by Me ( nie testowane )

 

 

 

Game_r2089

0002E276: 02 00

0002E27E: 7A 00

0002E27F: 69 00

 

 




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Opublikowano

Dodałeś ze nic nie dostajemy po lv up a mi chodzi o to zeby nic nie dostawac po wbicu kulki:)

 

To jedno i to samo..

 

25% to kulka, a po wbiciu od 75% właśnie 25% mamy LVL UP :)

 

Dograj diffa, powiedz mi czy działa.




 





I'm here for You, not for myself

Always help You


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...