Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Głośniki i karta dźwiękowa


Gość Gibuś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Jestem zielony na temat dźwięku.

 

Mam zintegrowaną kartę dźwiękową w poniższej płycie

http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_AM3/M4N68TM_V2/#specifications

 

Głośniki mam 2:1 250W 50Hz

 

 

Wydaje mi się, że na starym komputerze grały lepiej.

Możliwe, że ta karta dźwiękowa nie ogarnia takich głośników ?

 

Jaką tanią kartę polecacie żeby starczyła na przyszłość?

Opublikowano

A zainstalowałeś dobre stery?

Możliwe że są słabsze ale powinny z 2 lata wytrzymać :)

 

Podam Ci linki do duzo lepszych a tanich

gra.png

Opublikowano

sterowniki mam najnowsze ze strony producenta.

 

nie podam budżetu :) ile trzeba będzie wydać to wydam, nie wiem jakie są ceny.

nie chce jakiejś super mega karty, tylko taka żeby ładnie grały ww głosniki.

Opublikowano

ASUS Xonar. Jak masz poniżej stówki to możesz Sound Blastera tą tańszą wersję wziąć, jednak polecam dozbierać do 150-250 (chyba tyle) na Xonara jakiegoś porządnego dość

Opublikowano

Skoro gówniane, to możesz kupić Creative Sound Blaster Audigy za 40zł - całkiem dobra jest, sam mam taką (nie używam), mogę na allegro wystawić tylko to działa tylko na Windows XP i Vista, na 7 są problemy ze sterami i nie działa tak jak należy.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Może i bym od ciebie kupił tylko że mam win7 32 bity..

 

 

czyli ASUS Xonar to na jakieś porządniejsze 5.1

 

 

 

a na gówniane głośniki 2.1 coś żeby działało z win7 ?

Opublikowano

Ok, ale wróćmy trochę wcześniej.

 

Czy możliwe, że głośniki gorzej grają pod tą zintegrowaną kartą dźwiękową którą podałem w temacie ?

I czy będą lepiej grały na tym za 20 zł ?

 

 

Tak jednym zdaniem mówiąc: Odczuwam mniejsze pie**olnięcie bassu z tych samych głośników po podłączeniu do nowego komputera.

A jeśli podkręcę niby bass w programie to to nie to samo co na starym komputerze.

 

Czy karta za 20 to poprawi? Czy trzeba droższej ? Czy to nie tutaj jest problem ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...