Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[18:31:33] Razor: [ZAPOWIEDŹ] Kwadratowa Masakra 4 dla "youtuberów" [20slotów] [Wh]


Razor257

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogłoszenie!

Poszukuję ok 27 "youtuberów" chętnych na serwer 20 slotowy typu "Kwadratowa Masakra Sezon 4". Serwer jest już kupiony ale zostanie otworzony pod tym trybem dopiero po zebraniu odpowiedniej ilości osób. Zainteresowani niech napiszą podanie pod tematem według wzoru.

Wzór podania:

Nick:

Wiek:

Widzowie: (na yt, 100+)

Kreatywność:(1/6)

Ortografia i interpunkcja: (1/6)

Grupowy komunikator: (mumble/ts)[tak/nie]

Trollowanie:(1/10)

Przykład wypełnionego podania:

Nick: Kowalski

Wiek: 22

Widzowie: 111

Kreatywność: 5

Ortografia i interpunkcja: 6

Grupowy komunikator: Tak - ts i mumble

Trollowanie: 3 - jestem poważny i ogarnięty

Obecna biała lista:

1. Bulinex
2. Teus
3. selenia626
4. Dark199
5. Dawciool
6. Razor
7. SkorpiowidZ
8. Varius
9. SzymczakPL
10. DeSkins
11. KrafcikHero

12. pigmansuper
13. zwiad123
14. Epic
15. WinLock
16. General_Nate
17. Ankaros
18. TheMonsteRPG
19. jarek_artur

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

Dodawane również będą osoby z filmiku na yt

Administrację prosze o zmiane nazwy na "[ZAPOWIEDŹ] Kwadratowa Masakra 4 dla "youtuberów" [20slotów] [Wh]" mały fail ;d

Opublikowano

Nick:Gra-zwiad123 YouTube-ZwIIaD


Wiek:14


Widzowie: 200


Kreatywność:5


Ortografia i interpunkcja: 5


Grupowy komunikator: TAK TAK!


Trollowanie:Oczywiścię potrafię czasami tam potrolować ale nie tak aby : zepsuć,wku**iać więc jestem ogarniętą osobą



@down


WIEM :D


585571426179277855228.png

 

Opublikowano

@up2 Ip podałem na priv ale i tak jest whitelist, jakbym chciał nabić posty nie pisałbym o widzach i wgl o yt to zmniejsza ilość osób jakie piszą podania

@up jak serwer nie wypali to będziecie mnie męczyć

Opublikowano

Nick:Epic YouTube:MineCraftGMF


Wiek:17


Widzowie: (na yt, 100+)Nie mam 100 ale moje filmiki są fajne :>Na innym kącie moje filmiki zostały wyświetlone prawie 7 tysięcy razy nazwa tego konta kolo99x


Kreatywność: 5/6 Skromnie :>


Ortografia i interpunkcja: 5/6 Nie ukrywam


Grupowy komunikator: Skype i TS


Trollowanie: 4/10 Jestem ogarnięty

8378c14575fd936a48d024147f21f2d981.190.1

Opublikowano

Nick:Gra-WinLock | Youtube- LockWin98


Wiek:15


Widzowie: 5 (tak wiem, że mało, ale uważam że moje filmiki nie stoją na niskim poziomie)


Kreatywność: 5, uwielbiam budować!


Ortografia i interpunkcja: 6


Grupowy komunikator: mogę założyć tsa


Trollowanie: czasami lubię, ale bez przesady :>

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

@up jeżeli będzie serwer to będziesz

 

Od teraz osoby, które jakoś mi się spodobają, a będą miały mało widzów będą miały szanse się załapać

Opublikowano

Wiek:14


Widzowie: (na yt, 100+) 97


Kreatywność:(1/6)5


Ortografia i interpunkcja: (1/6)5


Grupowy komunikator: (mumble/ts)[tak/nie]Tak


Trollowanie:(1/10) 5 Niegrifuje

mca.png

Opublikowano

Każdy kto się zgłosił do tej pory będzie.

 

DZIŚ O 17:30 START SERWERA IP BĘDZIE PODANE PRZED 17

 

Magic21 i Miauuu niech podadzą nicki, Magic12 pod tematem, a Miauuu z powodu braku postów na priv.

 

Rekrutacja dalej otwarta.

 

Serwer będzie na mineserv i dostaniemy od hostingu ts :)

Opublikowano

Nick:Ankros


Wiek:13


Widzowie: (na yt, 100+):190


Kreatywność:(1/6):6


Ortografia i interpunkcja: (1/6):6


Grupowy komunikator: (mumble/ts)[tak/nie]:TAK TS3


Trollowanie:(1/10):0 Bo nie grfiuje! Jeśli trzeba to ztrolluje ;d

373_sygnatura.jpg

 

To nie sprawiedliwe człowiek pisze nabija posty w nie związanym temacie i dostaje warna -5 w plecy :/

A ja się tak bardzo staram z 91/100 ostrzeżeń z 2013-07-26 11:15 xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...