Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak przyśpieszyć minecraft multiplayer że jak wyśle wiadomość na serwerze pokazywało ją od razu a nie po 20 sekundach ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak przyśpieszyć minecraft multiplayer że jak wyśle wiadomość na serwerze pokazywało ją od razu a nie po 20 sekundach ?

Jak to zrobić może jest jakiś program?

//ref

Opublikowano

Ale on może też mieć zalgowanego mc

moje sugestię:

Ściągnij Game Boster 3 i używaj jak chcesz grać w mc :P

Wyłącz gg/skype/tibie mozille i co tam masz all prócz mc

 

i powinno śmigać jak talala

47852931806752427550.png

Opublikowano

Właśnie tak robie używam Game Boostera 3 i coś tam pomoże ale to tylko przez 10 minut jak wejde na serwer. Mam słabego neta jak coś 236 kb/s

//ref

Opublikowano

Sponsor ... Nie dla każdego takie proste ... Nie wszyscy żyją w luksusach ... Co do transferu pobierana plików znam programy ale by przyspieszyć grę to nie bardzo :/

Opublikowano

Nie, za to sie płaci a nie za darmo .

jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj znawco tematu ... Istnieje program FlashGet3 ktory przyspiesza mój net ponad pięciokrotnie :) normalny transfer jakieś ~250kb/s a z programem ~1.5mb/s :) konfiguracja na google :)

Opublikowano

jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj znawco tematu ... Istnieje program GetJar ktory przyspiesza mój net ponad pięciokrotnie :) normalny transfer jakieś ~250kb/s a z programem ~1.5mb/s :) konfiguracja na google :)

Wizualnie i przy utracie 1/2 danych plików, .rar nie wypakujesz..

Podobnie jak downtemall czy jak sie to tam zwało (stare wersje)..

Może jakiś screen twojego łącza ?

 

A jakie te programy do przyśpieszenia transferu plików?

NIE MA.

Opublikowano

 

Proszę Bardzo :)

transfermpc.jpg

 

 

Wizualnie i przy utracie 1/2 danych plików, .rar nie wypakujesz..

Podobnie jak downtemall czy jak sie to tam zwało (stare wersje)..

Może jakiś screen twojego łącza ?

Opublikowano

Proszę Bardzo :)

Tym se możesz, a najbadziej rozśmieszyły mnie pakiety wysłane/odebrane.. A pozatym co widać na tym screenie, dałbyś może speedtesta.. ?

Moja spuper prędkość pobierania z dobre programy. http://scr.hu/0ew/lttjt

A pozatym zależy też hosting, na którym są te pliki -.-

Nie chce spamować więc jeśli masz problem pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...