Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5] "Kanciasta Melina" [DEDYK] [W-L] [20 slotów]


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png Kanciasta Melina 1364478375-U369501.png



Play4Fun



OPIS:


Jest to serwer który inspiracje czerpie z youtubowych serii "Kanciasta Dolina" i "Kwadratowa Masakra"


Rozgrywka prowadzona jest na zwyczajnej losowo wygenerowanej mapie.


Każdy z graczy ma do dyspozycji 3 życia które można uzupełnić zjadając diamenty


By utrudnić rozgrywkę wprowadziliśmy plugin BloodMoon ,który powiększa


moc mobów w trakcie pełni księżyca!


Serwer ma na celu zebranie ogarniętych graczy którzy zechcieli by zagrać na tego typu serwerze... Naszym celem jest zjednoczenie ogarniętych i miłych graczy!




SERWER


White-List:TAK


Sloty:20


Ram:2 GB


Ip:s100.csrv.pl:35786




Administracja:


U nas każdy jest graczem!




WZÓR PODANIA:



WIEK:


Nick(w grze):


Skype(Proszę podać tutaj lub priv):


Kanał YT(Nie trzeba podawać):


Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie):


Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie):


Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!):


Ile przeznaczam czasu na grę:


Czy jestem ogarnięty i dlaczego!:


Czy umiem czytać drobnym druczkiem:




Podanie jest wymagające gdyż chcemy mieć ogarnięte osoby na serwerze!




Dziękuję życzę miłej Gry!






Opublikowano

WIEK: 15

Nick(w grze): FreshGamePlay

Skype(Proszę podać tutaj lub priv): MinecraftFresh

Kanał YT(Nie trzeba podawać): Nie mam C:

Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie): Niestety :P. Mam nadzieje że to nie aż taki wielki problem.

Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie): Komputer nie pozwala :P

Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!): Z natury ogarnięty. Trudno wyprowadzić mnie z równowagi.

Jestem kreatywny co można wywnioskowac po moich budowlach.

Ile przeznaczam czasu na grę: To zależy od dnia. około 3-5 godz. dziennie. Nie jestem jakimś No-Lifem :)

Czy jestem ogarnięty i dlaczego!: Jestem ogarnięty. Dlaczego?. Poprostu jeśli jakaś osoba zaczyna wyprowadzac mnie z równowagi poprostu odpuszczam i przestaje mnie obchodzic to co ma do powiedzenia :)

Czy umiem czytać drobnym druczkiem: Raczej tak :)

Opublikowano

WIEK: 14


Nick(w grze): HuriN


Skype(Proszę podać tutaj lub priv): HurinM


Kanał YT(Nie trzeba podawać): -


Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie): tak


Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie): Nie


Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!): Hm. jestem spokojny, wrazliwy dosyc i lubie troche budowac :)


Ile przeznaczam czasu na grę: Sporo


Czy jestem ogarnięty i dlaczego!: tak, jestem poniewaz jak jest jakas klotnia czy cos to sie nie wtaram i odchodze :)


Czy umiem czytać drobnym druczkiem: Moze xD


Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

WIEK: 13

Nick(w grze): TediHD

Skype(Proszę podać tutaj lub priv): Nie posidac

Kanał YT(Nie trzeba podawać): NIe MAM

Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie): To i To

Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie): Nie

Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!): Jestem mily i lubie grac w gromadzie:d

Ile przeznaczam czasu na grę: 2-8H dziennie

Czy jestem ogarnięty i dlaczego!: Jestem dlaczego No niewiem bo nie lubie robic wszystko na pale : D

Opublikowano

WIEK: 13


Nick(w grze): IslandIcedZ


Skype(Proszę podać tutaj lub priv): wojtek.piekarczyk2


Kanał YT(Nie trzeba podawać):www.youtube.com/user/SprazzoPL ( 0 widzów bo nic nie wrzucam ;P ) - komputer nie pozwala na nagrywanie


Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie): Tak.


Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie): Może.


Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!):Jestem miły, przyjazny, ogarnięty i piszę poprawnie po Polsku.


Ile przeznaczam czasu na grę: Dużo, z 8/9h bo mam wolne :P


Czy jestem ogarnięty i dlaczego!: Tak - nie wpierdalam się do rozmowy innych i piszę poprawnie po Polsku ;> - ignoruję osoby co cos do mnie maja, chyba że maja dowody na temat o który się czepiają.


Czy umiem czytać drobnym druczkiem: TAK!


Opublikowano

WIEK:14

Nick(w grze): Lexanin

Skype(Proszę podać tutaj lub priv):FourGame3

Kanał YT(Nie trzeba podawać):Tak

Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie):ta

Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie):Takk

Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!):Jestem Miły i mam zwroty Grzecznościowe:)

Ile przeznaczam czasu na grę:OOo dużo

Czy jestem ogarnięty i dlaczego!:Tak Poniewarz nie Griefuje

Czy umiem czytać drobnym druczkiem:Jasne a co teras robie?



A I kiedy, start?

mca.png

Opublikowano

WIEK: 16


Nick(w grze): Prikrize


Skype(Proszę podać tutaj lub priv): Cosqerre


Kanał YT(Nie trzeba podawać): Nie posiadam


Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie): To i To


Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie): Nie


Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!): Jestem mily grzeczny i lubie grać z ludźmi :D


Ile przeznaczam czasu na grę: zależy


Czy jestem ogarnięty i dlaczego!: oczywiscie nie wiem

Opublikowano

WIEK: 14 i 17


Nick(w grze): Ougi57 i DragonTeil


Skype(Proszę podać tutaj lub priv): Ougi_57


Kanał YT(Nie trzeba podawać): /OugiPL


Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie): Tak


Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie): Możliwe


Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!): Lubimy grać w minecrafta i w LoLa


Ile przeznaczam czasu na grę: Okolo 3,5 godziny dziennie


Czy jestem ogarnięty i dlaczego!: Tak, ponieważ nie wyzywami i nie grifujemy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...