Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.5] "Kanciasta Melina" [DEDYK] [W-L] [20 slotów]


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png Kanciasta Melina 1364478375-U369501.png



Play4Fun



OPIS:


Jest to serwer który inspiracje czerpie z youtubowych serii "Kanciasta Dolina" i "Kwadratowa Masakra"


Rozgrywka prowadzona jest na zwyczajnej losowo wygenerowanej mapie.


Każdy z graczy ma do dyspozycji 3 życia które można uzupełnić zjadając diamenty


By utrudnić rozgrywkę wprowadziliśmy plugin BloodMoon ,który powiększa


moc mobów w trakcie pełni księżyca!


Serwer ma na celu zebranie ogarniętych graczy którzy zechcieli by zagrać na tego typu serwerze... Naszym celem jest zjednoczenie ogarniętych i miłych graczy!




SERWER


White-List:TAK


Sloty:20


Ram:2 GB


Ip:s100.csrv.pl:35786




Administracja:


U nas każdy jest graczem!




WZÓR PODANIA:



WIEK:


Nick(w grze):


Skype(Proszę podać tutaj lub priv):


Kanał YT(Nie trzeba podawać):


Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie):


Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie):


Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!):


Ile przeznaczam czasu na grę:


Czy jestem ogarnięty i dlaczego!:


Czy umiem czytać drobnym druczkiem:




Podanie jest wymagające gdyż chcemy mieć ogarnięte osoby na serwerze!




Dziękuję życzę miłej Gry!






Opublikowano

WIEK: 16


Nick(w grze): KevN


Skype(Proszę podać tutaj lub priv): PW


Kanał YT(Nie trzeba podawać): Tak


Sprawny Mikrofon(Bez szumów odkurzaczy i prób nuklearnych w tle) (Tak/Nie): Tak


Czy nagram coś z serwera(Tak/Nie): MEJBI


Coś o sobie(Chodzi mi o charakter a nie że lubię grać w piłkę nożną!): Miły uczciwy gracz, umiem pisać małym druczkiem


Ile przeznaczam czasu na grę: 7-12 H


Czy jestem ogarnięty i dlaczego!: Jestem ogarnięty dlatego że jestem i tyle hyhy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...