Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SKALLCRAFT|SURVIVAL|KWADRATOWAMASAKRA4|LOGLBOCK|ZYCIA|30SL|BEZ WL|ZAPRASZAM


Mickey2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png Skallcraft 1364478375-U369501.png

Adres IP: skallcraft.systemz.pl

Typ serwera: survival

Ilość slotów: 30/40

Wersja serwera: 1.5.1

Premium: dialog_cancel.png

Potwory: yes.png

Zwierzęta: yes.png

Nether: yes.png

PVP: yes.png

WL: dialog_cancel.png

1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png

Adminisratorzy:

  • Revision342

1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png

Zapraszam bardzo serdecznie na serwer survival w nawiązaniu do km4.
Jak na km przystało jest plugin otherdrops na dropniecie diamenta jest 0.2% dropu a na emeraldu 0.3%.Jesli masz kilof z enchantem fortune jest 0.3% na drop diaxa i moze ci wyleciec od 1 do 2 .Na serwerze nie ma whitelisty,wiec moze kazdy wbic.Reszte dowiecie sie na serwerze.zapraszam

Opublikowano

Spoko serwer, ogar administracja ;)

 

Zapraszam!!

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Opublikowano

Otwieram wl z powodu ludzi nieogarniętych:)

wzor:

Wiek

nick:

Griefujesz:

Cos o sobie:(MINIMUM 2 dlugie zdania)

Dlaczego ty:

Dlaczego ten serwer:

ts/skype:

Opublikowano

wzor:


Wiek14


nick:Zibro


Griefujesz:nie


Cos o sobie:(MINIMUM 2 dlugie zdania)lubie grac w różne gry najbardziej FPP. Lubie także zabawę ASG (air soft gun)


Dlaczego ty:poniewaz mam ochote zagrać na takim serwerze :D


Dlaczego ten serwer:ponieważ no nie wiem chcę na nim jakos tak zagrać :D


ts/skype: tak/tak

Opublikowano

Wiek: 16


Nick: Fiodo


Griefujesz: Niet.


Cos o sobie: Coś. Coś. :D


Dlaczego ty: A dlaczego nie?


Dlaczego ten serwer: No, bo chciałbym pograć z wami ^^


ts/skype: Tak/Nie

Jak pomogłem to daj "lajka".

 

To nie boli,a mnie motywuje do pomocy

:)

 

 

mca.png

 

mca.png

 

mca.png

Opublikowano

Wiek 14


nick: HuriN


Griefujesz: Nie


Cos o sobie:(MINIMUM 2 dlugie zdania) Imie Mateusz i sie interesuje pilka nozna itd.. :D


Dlaczego ty: Bo chce sobie pograc fajnie i milo spedzic czas :D


Dlaczego ten serwer: Poniewaz lubie takie serwy i ogar :D


ts/skype: tak


Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...