Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaką karte graficzną za ok. 600 zł.


VicioPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po przypływie gotówki ze świąt oraz urodzin zastanawiam się nad kupnem nowej karty graficznej. Budżet, jakim dysponuje to 600 zł. Jaką (wydajną)karte polecacie za te pieniądze?

Mój aktualny sprzęt to:

CPU - AMD Athlon II X4 651 Quad-Core 3.00 GHz

MB - Gigabyte GA-A75M-S2V

RAM - 2x4GB DDR3

GPU - Nvidia GeForce GT610 (Do wymiany)

Zasilacz - 550W

OS - Windows 7 64-bit

 

W razie konieczności, mogę dozbierać do 700 zł, ale tylko w razie konieczności.

Opublikowano

Zasilacz jest noname(przynajmniej nie widze nazwy na zasilaczu). A sprzęt to składanka z Allegro jak mówisz :P

 

@edit

 

Odrazu mówie, że nowego zasilacza kupować nie zamierzam

Opublikowano

Ja jednak bardziej ufam mojemu tacie, który twierdzi że nowy zasilacz jest zupełnie zbędny. Padła tutaj propozycja HD7850, z której najprawdopodobniej skorzystam.

Opublikowano

Twój tata to kretyn, potem będzie płacił za naprawę tego sprzętu który tani nie jest. To już lepiej mi tą grafikę kup, przynajmniej nic się z nią nie stanie.

 

Tu masz jedne ze skutków korzystania z zasilacza noname/czarna lista

 

http://www.theregister.co.uk/2012/11/26/exploding_computer_vs_reg_reader/

Opublikowano

No więc Corsair 450w + radeon hd7850

 

Albo

 

Corsair 450w + radeon hd7790

 

Firma kart graficznych byle nie Vertex! Bierz sapphire ew. gigabyte

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Jak ma 600zł to nie żadne GPA tylko High Power 500w ;).

 

 

 


Ja jednak bardziej ufam mojemu tacie, który twierdzi że nowy zasilacz jest zupełnie zbędny. Padła tutaj propozycja HD7850, z której najprawdopodobniej skorzystam.

Jak zasilacz jest bez naklejki, to na Twoim miejscu bym natychmiast zamówił nowy zasilacz i wyłączył komputer.
7770 i tak jest za mocne dla tego Athlona bez O/C.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...