Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Sainst Row : The Third - Pytanie dotyczące rozmazywania się ekranu


Natan17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Kiedy gram w SRTT i jadę jakimś autem/lecę samolotem ekran przy rozglądaniu się strasznie się rozmazuje co spowalnia mi grę ( nie mam zbyt dobrego komputera )

Więc... Da się to rozmycie/rozmazywanie ekranu wyłączyć ? Gram na ustawieniach ,,Ultra"

 

Parametry PC

 

Windows - 7 64bit

Procek - Intel Pentium Dual 2.00Ghz

Karta Graficzna - AMD Readom 7700 HD

RAM - 6

Karta Dzwiękowa - Nie wiem jak sprawdzić :D

 

PS. Wiecie może dlaczego Battlefield 3 strasznie mi klatkuję na ,,Niskich" ?

Raz działa płynnie a raz nie...

Kampania w BF3 chodzi mi na ,,Ultra" z lekkimi zwiechami a na multy ledwo na niskich gra chodzi płynnie :D

 

Bardzo proszę o pomoc w tych dwóch pytaniach :)

 

 

Opublikowano

Co do 1 pytania to możliwe że twój komputer jest troszeczkę słabszy i gdy lecisz to ci się rozmazuję ekran.

Co do 2 Wyłącz zbędne programy np Gadu-Gadu,Skeyp i nic nie pobieraj.

Dlaczego masz zwiechy na multi ? bo multi ma większe wymagania

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

No nie wiem... Wiem że w BF3 przy wysokich ustawieniach grafiki (multy) rozmazywanie ekranu było włączone odrazu i dało się je wyłączyć, i czy jest coś takiego w SRTT ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...