Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival]Live for minecraft[Gildia za itemy][autorskie budowle][Konkursy][Hades przeczytaj zanim zamkniesz]


dawid2a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie jest zaden dbl tylko zmieniony tryb serwera.




Informacje:





91.121.255.21:25565




Sloty: 22


(2 dla adminow)



(nie wiemy jaka ilość osób się zainteresuje)


w każdej chwili możemy zwiększyć sloty i szybko dokupić ram (vps)



Potwory: ON



Zwierzęta: ON



Premium: OFF



Gildie: pierwszy dzien off pozniej on (czekamy na plugin)





Administracja:



1. OrminPL [H@]



2. Vister_PL [@]



3. Dzikus [MOD]



4.



5.





Poszukiwana administracja !





Informacje dodatkowe:



1.Na serwerze wkrótce odbędzie sie konkurs a do wygrania serwery teamspeak3 !




2.Na serwerze jest możliwość kupna vip'a




2.Pierwsze pare osób dostaję vipa :)



żadna budowla na serwerze nie została skopiowana z innego serwera ! wszystko budowane specjalnie pod serwer ! :)




Jeśli chcesz żebym coś dodał, pisz w tym temacie ! ;)

Opublikowano

Serwer wysmienity :D

Zabawa z administracja jest zarabista. Siedzialem i poprostu lalem w gacie :D

Na prawde serwer jest godny polecenia , wejdzcie a sie przekonacie.

Pozdrawiam Vistera, zjeba mojego :D No i oczywiscie Ormina i Dzikuska xD

Aha. Spawn jest epicki jak na survival + te memy mnie rozbrajaja :P

Opublikowano

ee administracja nawet sie na pluginie factions nie zna -.- widze po ułożeniu spawn protecta (safe MPCforum) który możan dać w wielu miejscach ale spawn protectem nie będzie

 

chodzi o to że safe MPCforum wyłazi za czerwoną linie a czasami wręcz przeciwnie tylko ja to zauważyłem pewnie (minimapa)

prosze prosze prosze prosze daj +

 

jak w jakiejś grze jest Ranun czasem to nie jestem ja wtedy szukać mnie pod nickami GRanun lub RRanun

Opublikowano

Potrzebujecie forum pod serwer ? :D

sgh.png
KLIK!! W napis wyżej by ocenić :D
Gdy do mnie piszesz na gg,skype i pw przedstaw się i dopiero opisz czego

ode mnie potrzebujesz :P

Opublikowano

ee administracja nawet sie na pluginie factions nie zna -.- widze po ułożeniu spawn protecta (safe MPCforum) który możan dać w wielu miejscach ale spawn protectem nie będzie

 

chodzi o to że safe MPCforum wyłazi za czerwoną linie a czasami wręcz przeciwnie tylko ja to zauważyłem pewnie (minimapa)

 

 

 

Cuboid jest na mape więc nie wiem o co ci chodzi :D a factions jest po to aby nie tworzyli gildii na spawnie -.-

Opublikowano

Czy ten serwer ma ts;a ? ponieważ ja żeby grać muszę mieć ts;a i grupę dobrych ludzi żeby pograć <3

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

tak ma tsa, zapraszam na 91.121.255.21:9987 :)

 

Zapraszamy jutro o 17 na event. Typ eventu zostanie uzgodniony z graczami na serwerze.

Opublikowano

na 22 slotowym serwie nawet 2 dobrych gildii nie da się zrobić jak ktoś np. ma ekipę 15 osób ... jak już robicie serwer pomyślcie i dajcie minimum te 60 slotó a nie 20 -.-

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

na 22 slotowym serwie nawet 2 dobrych gildii nie da się zrobić jak ktoś np. ma ekipę 15 osób ... jak już robicie serwer pomyślcie i dajcie minimum te 60 slotó a nie 20 -.-

Jak będzie full serwer to w każdej chwili dokładam slotów i problemu nie ma : )

Opublikowano

nigdy nie wchodze na serwery poniżej 40 slotów gdyż to nie ma sensu, jak będzie pełen ... takie coś to wiesz nie warto ogarniac ekipy na 22 sloty

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

refresh.

Przypominam! Co tydzien w niedziele o godzine 20 : 00 EVENT QUIZ . A wkrotce event z okazji otwarcia ESCAPE, ktory jest w budowie :D

ZAPRASZAMY!

Opublikowano

Przypominam! Co tydzien w niedziele o godzine 20 : 00 EVENT QUIZ .

W DZIEN UPDATE SERWERA NA 1.6 EVENT Z KONIKAMI :)

 

ZAPRASZAMY!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...