Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NZ[100Slot/Dedyk]Survival+Wojny[OtherDrops][FACTIONS][Maszyna 8 GM-ram]


BukaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NewZone-Survival+Wojny

Info.png

strzalka.gifTYP: Survival+Wojny Frakcji

strzalka.gifSloty: 100 [Jak będzie trzeba dodamy]

strzalka.gifIP: 46.105.133.111

strzalka.gifTS3: 46.105.133.111

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Admin.png

HA - Buka

HA - Miodzik

Moderator - Chaos

Budowniczy - BrudnySid

Budowniczy - COOLMID

Budowiczy - SerdanPL

InfoDOt.png

Nowy, najlepszy serwer Survival+Wojny w Polsce.!

U nas znajdziesz wiele ciekawych rzeczy.!


*Ukryte skrzynki

*Autorska strona (w budowie)

*Możliwość kupna SVIP-a

*Parkoury

*Labirynty

*Możliwość kupna VIP-a który ma wiele ciekawych dodatków

*Możliwość założenia Gildi za opłatą 16 diaxów 16 szmaragdów 16 złota

*Miłą administracje !

Propozycje/Pytania proszę pisać w tym temacie.

Filmik z serwera:

http://www.youtube.com/watch?v=qGEoZJJXfEo

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

Byłem na tym serwerze. Bardzo fajny. Posiadają 100 slotów oraz dobrą maszynę, na której serwer stoi. Nie ma lagów, co jest bardzo ważne.

Posiadają fajny spawn i fajne, króciutkie parkoury do przejścia :)

 

Polecam

343731479829004887779.png

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@REF

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

O 14:00 EVENT SKRZYNIOWY !

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Opublikowano

@ref

DanteSign_xqaxeen.jpg

Droga Administracjo z łaski swojej zdejmij mi parę procent <3

Od tego jest dział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...