Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival]BattleCraft Serwer najelpszy Serwer Survival.Wbijajcie Zapraszam.


kokain95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1364478361-U369501.png BattleCraft 1364478375-U369501.png

Adres IP: battlecraft.maxc.pl:26095

Typ serwera: Survival+Frakje-Wkrótce+SurvivalGames-Wkrótce

Ilość slotów: 14 będzie 50

Wersja serwera: 1.5.1

Premium: dialog_cancel.png[/color][/center]

Potwory: yes.png

Zwierzęta: yes.png

Nether: yes.png

PVP: yes.png

WL: dialog_cancel.png

 

 

1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png

Adminisratorzy:

[Wlasciciel]ActimelPL

[Wlasciciel]mradamz8

[Admin]gDeise

[Admin]Wylogowany

[Admin]Dead

Moderatorzy:

[Moderator]MineResim

 

 

 

 

1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png

 

Serwer bardzo fajny.Ogarnięta administracja

+15 lat nawet do 24lat!.
Ogarnięte Pluginy.
Wbijajcie na serwer po prostu zarąbisty.
ładne budowle.
Cuboid kosztuje tylko 5 diamentów
Jeśli masz życzenie aby założyc
cuboida.
Teamspeak3 spycjalnie dla was założony ip to srv2.multigaming.pl:11527
Opublikowano

Nie polecam, admin to idiota, ma maksimum 12 lat, jest wogóle nieoarnięty. Na teamspeaku, KOKAIN jeśli nie chce mu się czegoś powiedzieć to straszy banem -,- Totalne dziecko. Nie polecam serwera

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano

Up się nie dziwie dlaczego taki post napisałeś był u mnie moderatorem więc odebrałem mu bo rozdawał diamenty -.-.

 

 

Po pierwsze MineResim ortografia się kłania.



Proszę w takim razie o zamknięcie tematu.Nie chcę się kłócić z tym dzieckiem.

Opublikowano

Gdzie mam jakieś błędy ortograficzne? Na teamspeaku ciągle banem straszył jak mu nie chciałem dzisiaj powiedzieć co było u mojej cioci na weselu O,o aż wkońcu ( w końcu ) odebrał mi moderatora -,-

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...