Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dzieciństwo którego sie kończy :( .


smd20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każdy pamięta te chwile co sie siedziało po 10h na dworze zamiast przed kompem

teraz 6'scio latki chodzą do 1 podst sie wtedy robiło wszystko a teraz tylko komp, komp technologie itp kiedyś tak np nie było [*].

i te typowe slangi:.

165402_357145927720022_1220258899_n.png

537258_356354291132519_668463552_n.png

292260_356353537799261_2055406892_n.png

9684_356240861143862_1368113546_n.png

526538_356217437812871_417354113_n.png

425103_356211397813475_567760237_n.png

484090_356202481147700_1631117489_n.png

63455_356143221153626_792281158_n.png

28160_356092041158744_904007838_n.png

[*]

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Opublikowano

No dokładnie gdy zobaczyłem "typowego sebe" od razu mi się przypomniały wcześniejsze czasy, chociaz jeszcze czasami się używa tych zwrotów:D

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Ogólnie rzecz biorąc w dzisiejszych czasach największą karą dla dzieciaka jest kara na komputer i nakaz wyjścia z domu, gdzie kiedyś nie do wyobrażenia był dzień spędzony w domu... No cóż, postęp.

Opublikowano

Ogólnie rzecz biorąc w dzisiejszych czasach największą karą dla dzieciaka jest kara na komputer i nakaz wyjścia z domu, gdzie kiedyś nie do wyobrażenia był dzień spędzony w domu... No cóż, postęp.

Kiedyś to wyglądałaby tak ''Bo pójdziesz do domu!'' a teraz przeważnie wygląda tak ''Bo pójdziesz na dwór!''. Niestety czasy się zmieniają, ludzie również. Nowe technologie, nowe pomysły, może to i dobrze? Nie stoimy przynajmniej w miejscu.

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Kopało się gałę :D Pamiętam te wszystkie zwroty ;D

ProUser | Postmaker | Gold Member | Blue Member | exKidMod Metin2 | exModerator Metin2 | exVIP

Opublikowano

sory prosze o

/lock

powód:

dbl bo przez przypadek mnie musiało zlagować :/

40143183857070538758.png

333 Posty

28.03.2013

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...