Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mój Pierwszy Escape , Opłaca się nadal budować ?


louson

Opłaca się dalej budować   

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Op?aca si? dalej budowa?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was dziś zrobiłem własny ESCAPE , jest on krótki bo nie wiem czy opłaca się budować większe . Jeśli ten Escape ocenicie tak że będzie dobrze to mam plany zrobić ESCAPE 200 zadań/LVL .

 

Piszcie w komentarzach i wypełnijcie Ankietę czy opłaca się budować tego ESCAPE 200 zadań / LVL

 

http://www.youtube.com/watch?v=8RA7ia22YbA&feature=youtu.be

 

 

 

Link do Download - http://www.speedyshare.com/hfhkP/Escape-by-Laosik

 

 

Scan - https://www.virustotal.com/pl/url/41d62d59c8f9e284fd790335e6a93d31522e18a9c70e8b7101c86339f394665c/analysis/1364822959/

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

hmmm nieźle tylko na serio krótki xD
chętnie bym ci pomógł zrobić takiego Escape'a i ewentualnie (jeśli pozwolisz) wrzucimy go na mój serwer :)

jakby coś pisz mi na PW serwer się ogarnie na 2 sloty :D

ein8.png

1378238828-U336505.png

Opublikowano

Buduj , chcę zagrać w Escape stworzonego przez Polaka. Poza tym buduj dla sb , nie dla innych :D. O to chodzi w MC.

Opublikowano

Zawsze się opłaca budować coś do końca nawet jak będzie tzw. lipny to i tak będziesz miał satysfakcje z tego ,że to zrobiłeś sam :) Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...