Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Oddam] 22 dni licencji do OpenStealt na darmo bo już nie gram


Wextor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry, Na początek wątek z wikipedii żeby mi znowu nie zablokowali tematu:

 

Handel – proces gospodarczy polegający na sprzedaży czyli na wymianie dóbr i usług na pieniądze. Proces ten jest realizowany przez zawodowych pośredników w celu osiągnięcia zysku.

 

Jak zawarte w temacie ODDAJE ZA DARMO a nie wymieniam na pieniądze żeby było jasne dla panów Moderatorów. Do rzeczy:

 

Przestałem grac w darka i już do niego raczej nie wracam ale zostało mi jeszcze 22 dni licencji OpenStealtha z auto namierzaniem i jak się nie mylę można przepisać licencje na inne konto. Jedyna prośba z mojej strony to taka żeby osoba która to weźmie wiedziała co to OS bo nie będę nikomu tłumaczyć co i jak. Chętnych zapraszam do napisania maila do mnie: [email protected] w treści wpisując swoje skype bo tam się dogadamy. Na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.

Opublikowano

Nie prosimy/oddajemy/wymieniamy kont, kredytów, licencji itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...