Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Króliczek Riven znów dostępna!


BloodSmokers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zauważyliście w piątek była skórka Króliczek Riven

tyle, że po kilku godzinach ją wyłączyli.

Teraz zauważyłem, że jest znów. Kupujcie zanim wyłączą!

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Wątpię , żeby ją wyłączyli jak ludzie ją lubią kupować (z tego co wyczytałem). Fajnie wygląda więc pewnie dopracowywali ją tylko . ^_^

Opublikowano

i dodam tak zeby nid pisac nowego tematu ze z okazji tego ze jest ta nowa gra od riotu to chogat jest przecieniony.

wolalbym tego teemo

Zauważyłem , ale powiedz kto kupi go za prawie 300RP jak on kosztuje 1,35k.

Taką sumę to idzie w jeden dzień uzbierać.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

JA PIERDOLE

 

 

Wczoraj kupiłem tego skina za 975rp a dziś przecena? Ja pierdole nie mam słów.

Też bym się wkurzył, delikatnie powiedziane.

Miałem ostatnio tak z Fisher Man Fizz, kupiłem go za 975,a po tygodniu patrze przecena :)

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Spoko dzięki za info (chociaż nie mam riven) ,jak będzie skin do teemo taniej to też powiedz :D

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Opublikowano

JA PIERDOLE

 

 

Wczoraj kupiłem tego skina za 975rp a dziś przecena? Ja pierdole nie mam słów.

 

napisz do supportu. oddadzą Ci, mi oddali już 2 razy

Opublikowano

@up, nie trolluj.

 

@temat, fajnie, ale Krolika Teemo oczywiście nie może być...

 

 

 

@2down: dawno obalony mit, nie ma żadnych zwrotów od riot od czasu żetonów. smutne, że nawet moderator wprowadza w błąd.

Opublikowano

@up, nie trolluj.

 

@temat, fajnie, ale Krolika Teemo oczywiście nie może być...

 

 

 

@2down: dawno obalony mit, nie ma żadnych zwrotów od riot od czasu żetonów. smutne, że nawet moderator wprowadza w błąd.

 

DAWNA odpowiedź supportu na zwrot kasy za skin, ktory nastepnego dnia po zakupie byl na przecenie:

 

Greetings Summoner,

Outside of our one-time use Token system, we do not normally provide refunds for items such as skins, champions, runes, champion/skin price reductions, or even sale reimbursement. However, we realize that purchasing an item right before it goes on sale can be frustrating and therefore I have made an exception for you and have given you the difference for this content as it was purchased within 2 weeks of the announcement of the sale.

The points have been added to your account, but they may not display properly until you go to the Store and attempt to make a purchase. You do not need to complete the purchase as the value should correct itself before you complete the transaction.

If you have any other questions or concerns please let me know. Best of luck on the Fields of Justice!

Opublikowano

Nie rozumiem, po co to kupowac, przeciez to najgorszy skin w LoL'u...

Pewnie żadnego nie masz kolego dlatego hejtujesz, każdemu podoba się inny :)

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

Spoko dzięki za info (chociaż nie mam riven) ,jak będzie skin do teemo taniej to też powiedz :D

Jutro będzie króliczek teemo!

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...