Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtraHardMode [1.5.1][Survival][Dedyk][No-premium][PVP][150Slotów]


Shad3rs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

top.png
VIDEO PREZENTACJA
Informacje
Nazwa: ExtraHardMode
Adres IP: ExtraHardmode.pl
Wersja: 1.5.1
typ: Dedyk
wl: Nie
sloty:150
moby:Tak
potwory:Tak
pvp: Tak
Pluginy
Dobrze dobrane oraz kilka autorskich
Administracja
H@ - Sahee
Admin-JachimCraft(Owczy)
Moderator - Vertricus1995, VisQeR, Sz3wcu
Dodatkowe Informacje
Serwer ExtraHard jedyny w Polsce, czegoś takiego jeszcze nie było, zobacz czy sobie poradzisz!
Dirt,Clay,Cobblestone ma grawitacje. Każdy mobek jest uzbrojony w dodatkowe wyposażenie oraz TNT jest dozwolone.

bez gif.

Opublikowano

@tomson11 Mamy coś z dns'ami, jak wam domena nie działa to prosze wchodzić przez to IP: 192.166.219.91

 

@ref :)

bez gif.

Opublikowano

Zapraszam na serwer mila administracja

i dobra zabawa !!!

TediHD _ / Pozdrawiam

@EDIT

Na gorze napisalem zeby dostac 3 random itemy ale teraaz prawda po 10 minutach gry

Admin kur.wa patrzy widzi ze typ przez sciane mnie widzi a ja na shifcie atam no i ch*J

napisalem co ty ku*rwa slepy idio*to jestes?

Banned: NIE

zapraszam ; )

Opublikowano

@TediHD, Wyzywanie administratora. Ciągłe pisanie o tym że ludzie mają Nodusa oraz killaure z każdym z którym zagrałeś. Bana dostałeś jako odpowiedź do twojej ostatniej wiadomości na serwerze. Nie lubie gdy wchodzi dziecko i wszystko krytykuje bo nie potrafi czegoś zrobić.

 

Pozdrawiam. @TediHD już psuć nam zabawy nie będzie. ^.^

A co do tego shifta, na arenie 15x15 przez dziury w ścianach sa się widzieć ludzi :)

bez gif.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...